| PuStOaIcA97 a întrebat:

Vreau si eu niste status de razbunare... big grin plz dau funditapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Te detesti. O vezi cum pleaca cu ochii goi. Tu prea mandru sa o opresti. Crezand ca vine inapoi.

Si sunt sonstienta ca nu iti face bine, dar orgoliul meu e mai presus de iubire!

La orgoliul meu sa nu te astepti sa te opresc!

Calca`ti pe orgoliu si raspunde`mi la intrebare: • Daca te-as calca si eu pe inima. ce zici,doare?

Daca iti zambesc asta nu inseamna ca te iert!

Si`mi spuneai ca sunt prea copilaroasa,Scuza`ma dar copilul asta n-are timp de o relatie serioasa

Am un caracter puternic, imi place sa fiu EU, sa nu arat tristetea din sufletul meu!

Incearca sa zambesti fato,urmeaza'mi sfatul! E cazul sa fi fericita,toate trec,o sa vina altu`!

Cand altii se bucura ca am renuntat,dau din cap, zambeste, si trec pe linia de start!

Nu mintea mea, ci inima e proasta; Ash vrea sa dau delete la amintiri, delete da' nu gasesc tasta;

Dar nu ma intorc la tine pentru ca m-ai facut sa sufar si acum e randul tau sa plangi dupa mine!

Eu o sa te las sa iti vezi de drumul tau. Atunci cand o sa privesti inapoi o sa-ti para rau. Si imi pare rau de tot ce s-a intamplat sti bine. Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!

E genul de fata care te vrea, dar n-are nevoie de tine, Nu-ti poti da seama, E ceva special la ea!

a fost bine si cu el, dar vei vedea ca fara el e mai bine.

Desi o sa`mi fie dor,de data asta o sa pun orgoliul in fata sentimentelor

Accepta`te pe tine fara masca,Falsitatea celorlalti nu o sa te mai raneasca,Fiecare trebuie sa invetze sa zambeasca!

Probabil că ai să plângi, Dar ştiu prea bine, Că plângi doar din orgoliu pentru tine

Acum cauţi melodii care să'ţi amintească de noi, Îţi pare rău, şi mie, da nu te mai vreau înapoi.

E greu cand iti repeti in gand"capu sus trebuie sa zambesti" Si subconstientul iti dicteaza "cand plangi sa nu te mai opresti

Trebuie să fii tare, Să demonstrezi că poţi, Să fii în centrul atenţiei şi mai presus de toţi

O sa reusesc,voi avea tot ce'mi doresc,Nu conteaza pretul pe care trebuie' sa'l platesc,Cu sustinere,sau fara sustinere,Pe mine o sa ma gasesti dupa linia de sosire

Ei cred ca pot sa ma vada plangand,dar eu stiu sa rad cand imi vine sa plang

Femeile ca noi au puterea sa obtina totul,fericirea sa curga,fraierii sa planga

Poate ca o alta EA i se va parea mai minunata pentru ca orgoliul meu nu iarta.

sunt o copila tare, nu las ca orgoliul meu sa fie calcat in picoare, de un oarecare!

Si nu-mi cere explicatii ca oricum n-ai intelege Sunt momente peste care trec si le neg Si de ce tot nu pot sterge prezentul dar incerc Sa uit ganduri, inghit in sec vorbele spuse din orgoliu

Ambitia te ajuta, Dar orgoliul te distruge Inima ti-o frange Durerea tot vei duce, dar pentru asta e prietenia>

7 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

Salut.
"nu incerka sa ma schimbi ~nai sa reusesti ~ mai bine incearca sa te obisnuiesti [:X]
*Este treaba Mea Pe cine iubesc.Este treaba mea cu Cine Vorbesk.Crede-ma,Nu ma Intereseaza Ce vrei sa-mi Spui nu Prea Conteaza
*"Vezi tu scumpo, o fi stat si cu tine...stiu...stiu si ca poate a ars`o cu altele.Dar el are o fata.si pentru el, fetita lui e cea mai importanta.
*O singura privire; Si e de ajuns ca ea sa devina; O dureroasa amintire
* Nu ma crezi in stare? nici O problema.Nu ma cred nici eO.da` fereshte`te de ziua in care O sa prind tupeu
*""Poate intr'o zi ai sa vezi...ca n-ai stiut sa ma apreciezi.si vei vrea sa te intorci la mine.dar atunci am sa fiu prea departe de tine
*sunt fata de pus in rama nu ca orice panarama
**si uite asa. special pentru tine.ca sa vezi ca mi-e mult mai bine fara tine langa mine
*nu stiu cum sa-ti explic. dar vorbele tale. NU ma ating"/
*Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca… dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta
*Ma uit la 'el' si nu`mi pasa. Poate ar fi fost altfel daca ar fi stiut sa ma iubeasca
*zambetul inocent de pe fata mea sterge zambetul fals de pe fata ta
*fata de ceilalti esti mai aparte si`ti voi intinde mana doar ca sa te dau la o parte
*are impresia ca eu stau sa il astept...dar de fapt eu ma indepartez incet...se uita atent.ma priveste cu regret,, asupra mea numai are nici un efect
*unii pot sa uite ce ai facut pentru ei...ce le-ai spus... dar niciodata ce i`ai facut sa simta
*"Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau!
**Unii oameni cred gresit ca opusul dragostei este ura, cand de fapt este
indiferenta! "
*de cate ori ma vei privi cu ura si manie de atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie
**uita`te atent nu insistent priveste dar nu aTinge tE pot respinge! viseaza.doreste! Dar In realitate Nu Ma Poti AtIngE!
*.Ma inVidieZi'. InceaRca Sa fII maI buN daca potZs'.Nu iti plAce' cum ma imbRac.Nu te uita'.Te deraNjeaZa limBaju meU.Nu ma AsculTa fraiere'
*ma urasti?~problema ta!~ma copiezi? haa.nu'mi ajungi la picioare! ma iubesti? si eu pe tine!~un sfat?~nu te lua de viata meah! te-am amagit?~scuze!~te-am jignit?~bv mie!
*va veni timpul cand o sa vorbim din nou,eu o sa rad de multe iar tie o sa iti para rau
*Ceea Ce esti Tu,eu Pot fi Oricand, Dar ce Sunt Eu, tu Nu Vei putea Fi Niciodata
*cand am fost cu tine m-am simtit bine acum ca ai plecat ma simt minunat
*cand m-ai avut.nu m-ai vrut.si cand nu ma ai.ma vrei.
*CaRaCtErUl tAu nAsHpEt ma InSpIrA Sa`ti dAu jEt
*baieti ca tine gasesc si in recycle bin dar fete ca mine nici pe google
*Sa Nu creZi ca nu sunt in sTare sa tZin paSuL kHu tine
Sa Nu KreZi ca inDiFeRentZa Ta ma poate scHimBa.
Eu Nu sunt` REA sunt doar Cha sHji` tine`
fundita?

| Danoninooo a răspuns:

Eu o sa te las sa iti vezi de drumul tau. Atunci cand o sa privesti inapoi o sa-ti para rau. Si imi pare rau de tot ce s-a intamplat sti bine. Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!

E genul de fata care te vrea, dar n-are nevoie de tine, Nu-ti poti da seama, E ceva special la ea!

a fost bine si cu el, dar vei vedea ca fara el e mai bine.

Desi o sa`mi fie dor,de data asta o sa pun orgoliul in fata sentimentelor

Accepta`te pe tine fara masca,Falsitatea celorlalti nu o sa te mai raneasca,Fiecare trebuie sa invetze sa zambeasca!

Probabil că ai să plângi, Dar ştiu prea bine, Că plângi doar din orgoliu pentru tine

Acum cauţi melodii care să'ţi amintească de noi, Îţi pare rău, şi mie, da nu te mai vreau înapoi.

E greu cand iti repeti in gand"capu sus trebuie sa zambesti" Si subconstientul iti dicteaza "cand plangi sa nu te mai opresti

Trebuie să fii tare, Să demonstrezi că poţi, Să fii în centrul atenţiei şi mai presus de toţi

O sa reusesc,voi avea tot ce'mi doresc,Nu conteaza pretul pe care trebuie' sa'l platesc,Cu sustinere,sau fara sustinere,Pe mine o sa ma gasesti dupa linia de sosire

Ei cred ca pot sa ma vada plangand,dar eu stiu sa rad cand imi vine sa plang

Femeile ca noi au puterea sa obtina totul,fericirea sa curga,fraierii sa planga

Poate ca o alta EA i se va parea mai minunata pentru ca orgoliul meu nu iarta.

sunt o copila tare, nu las ca orgoliul meu sa fie calcat in picoare, de un oarecare!

Si nu-mi cere explicatii ca oricum n-ai intelege Sunt momente peste care trec si le neg Si de ce tot nu pot sterge prezentul dar incerc Sa uit ganduri, inghit in sec vorbele spuse din orgoliustraight face

Ambitia te ajuta, Dar orgoliul te distruge Inima ti-o frange Durerea tot vei duce, dar pentru asta e prietenia.

Sper ca te-am ajutat! Bafta! Fundda? puppy dog eyes

| ThePunisher a răspuns:

Stii a cui arma e razbunarea... Mai bine gandeste-te la impacare, ca razbunarea nu face altceva decat sa iti otraveasca sufletul cu ura, iti impietreste inima. Sunt destui oameni rai pe lumea asta, nu deveni unul dintre ei, ai sansa sa urasti sau sa iubesti. Alege iubirea si respinge ura. Dar uite un status interesant: "Cea mai buna razbunare e atunci cand dusmanul tau/E silit a recunoaste ca tu esti bun si dansul rau"

| Kafeeaua a răspuns:

Te detesti. O vezi cum pleaca cu ochii goi. Tu prea mandru sa o opresti. Crezand ca vine inapoi.

Si sunt constienta ca nu iti face bine, dar orgoliul meu e mai presus de iubire!

La orgoliul meu sa nu te astepti sa te opresc!

Calca`ti pe orgoliu si raspunde`mi la intrebare: • Daca te-as calca si eu pe inima. ce zici,doare?

Daca iti zambesc asta nu inseamna ca te iert!

Si`mi spuneai ca sunt prea copilaroasa,Scuza`ma dar copilul asta n-are timp de o relatie serioasa

Am un caracter puternic, imi place sa fiu EU, sa nu arat tristetea din sufletul meu!

Incearca sa zambesti fato,urmeaza'mi sfatul! E cazul sa fi fericita,toate trec,o sa vina altu`!

Cand altii se bucura ca am renuntat,dau din cap, zambeste, si trec pe linia de start!

Nu mintea mea, ci inima e proasta; Ash vrea sa dau delete la amintiri, delete da' nu gasesc tasta;

Dar nu ma intorc la tine pentru ca m-ai facut sa sufar si acum e randul tau sa plangi dupa mine!

Eu o sa te las sa iti vezi de drumul tau. Atunci cand o sa privesti inapoi o sa-ti para rau. Si imi pare rau de tot ce s-a intamplat sti bine. Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!

E genul de fata care te vrea, dar n-are nevoie de tine, Nu-ti poti da seama, E ceva special la ea!

a fost bine si cu el, dar vei vedea ca fara el e mai bine.

Desi o sa`mi fie dor,de data asta o sa pun orgoliul in fata sentimentelor

Accepta`te pe tine fara masca,Falsitatea celorlalti nu o sa te mai raneasca,Fiecare trebuie sa invetze sa zambeasca!

Probabil că ai să plângi, Dar ştiu prea bine, Că plângi doar din orgoliu pentru tine

Acum cauţi melodii care să'ţi amintească de noi, Îţi pare rău, şi mie, da nu te mai vreau înapoi.

E greu cand iti repeti in gand"capu sus trebuie sa zambesti" Si subconstientul iti dicteaza "cand plangi sa nu te mai opresti

Trebuie să fii tare, Să demonstrezi că poţi, Să fii în centrul atenţiei şi mai presus de toţi

O sa reusesc,voi avea tot ce'mi doresc,Nu conteaza pretul pe care trebuie' sa'l platesc,Cu sustinere,sau fara sustinere,Pe mine o sa ma gasesti dupa linia de sosire

Ei cred ca pot sa ma vada plangand,dar eu stiu sa rad cand imi vine sa plang

Femeile ca noi au puterea sa obtina totul,fericirea sa curga,fraierii sa planga

Poate ca o alta EA i se va parea mai minunata pentru ca orgoliul meu nu iarta.

sunt o copila tare, nu las ca orgoliul meu sa fie calcat in picoare, de un oarecare!

Si nu-mi cere explicatii ca oricum n-ai intelege Sunt momente peste care trec si le neg Si de ce tot nu pot sterge prezentul dar incerc Sa uit ganduri, inghit in sec vorbele spuse din orgoliu

Ambitia te ajuta, Dar orgoliul te distruge Inima ti-o frange Durerea tot vei duce, dar pentru asta e prietenia>

Acum e randul meu; xsa ma distrez; xsa fac ce vreau:*sa las grijile acasa:*de azi nimic nu`mi mai pasa>>; x;"

t vad.t aud.da lasa.mai bine. fara tine.nu imi mai pasa:*

"totul; xparea pierdut> Suflete istetsee Fetse supilathe Vise'nlaturathe!; x

Sa inchid ochii sa nu stiu Ce am fost si nici cine sunt Sa cred ca pentru o noapte suntem noi singuri pe Pamant

Ai vrea? Ai mai gusta? O crezi inca a tha? Esti 0 in fata ei. Acum e a altuia

Si toti smecherii cu bani langa ea,, Devin niste prosti cu bani,de fapt fara bani,,, E ilegala,are antrenament, e letala,, Femeia e talent iti face testament,,,"

E genu de fata care te face de bani,,, Si merge mai departe si face si altii de bani. Pana si pe tovarasa ta a fermecato. Se misca atat de bine de zici ca ai inventato.

"Spune ca vrei, spune ca ai nevoie,,,,,,,,, Eu spun ca vrei, eu spun ca ai nevoie

Cateodata ne grabim```` Cateodata cadem```` s asteptam s ne ridicam,,,,,,,,,,,,```````

Esti incredibila Cum te joci cu mintea mea:*:* Irezistibila:X:X M'as juca si eu cu'a ta Esti disponibila*:*::* Sper sa fii a nimanuiX:X::X"

Si zici ca'ti place'asa:*:* Sa m'ademenesti usorX::X Tu esti ispita mea:` Sa te'ating ma simt dator>< Nu mai sunt fata ce ieri plangea, Zambesc si gata de azo sunt alta` Eu sunt femeia din viata ta>

Stiu ca nu te mai am si-mi pare bine... mai bine ma impac cu ideea deqt cu tine

Esti doar un tanar actor plin de talente, excelezi la capitolul "lipsa de sentimente"

Fii atent sa vezi cum doare qnd ai sa ma vezi nepasatoar

Si... nu mai spune ca ma iubesti... azi nu mai cred in povesti

N'am crezut ca e normal sa ajungem si noi CANVA la final

Nu vei stii niciodata ce s-a intamplat, daca te'am uitat sau doar ma prefac

Am acel ceva. sunt genu' de fata care te vrea... da' n-are nevoie de tine

Nu sunt perfecta! am o gramada de defecte... da' n'am obligat pe nimeni sa ma accepte

Ne'am pierdut prea mult p piese lente... eu am glumit cu tine si u ai pus sentimente

Regreti? iti pare rau? mie deloc. viata e in fata. stii, eu ink mai pot!

De ce sa plang? suflete si zambete stiu si eu sa frang

Mii de voci in kpul meu imi spun "hey... incearca sa te aduni" si-mi promit din nou ca nu mai cred in promisiuni

Nu poti forta o fata sa te placa! nu esti bine venit? PLEACA!

Nu folosi quvinte fara rost, ca e un prost, ca pentru el ti'ai pus viata contra cost... e doar un fost

Nu am crezut niciodata in filme, cele mai mari pretentii le am d la mine

Orice fata care se respecta... ii da dracu p toti

Ai vrut sa vezi cum e cu alta? acum le ai p toate si daca stau sa ma
gandesc, nu'i deloc o drama... scuza'ma ca te intreb da' cum te cheama?

Pot sa iubesc cu pasiune, un fapt banal, pot sa urasc din mandrie, mi se pare egal

Dupa fostul' vine altu' aceleasi gesturi si cuvinte tot ca inainte il crezi, apoi iti dai seama ca minte, si'n final e o alta poveste, acelasi scenariu da' alte fete...

u... faci parte din trecut! acum imi doresc mai mult

tu pentru mine ai fost doar un moft, eu mi-am demonstrat ca daca vreau cu adevart, pot.

cuminte? timida? aparentele inseala! inainte sa ma descrii. vezi sa nu faci vreo greseala

http://yahoostatus.webs.com/statusurinoi2010.htm

Sper sa gasesti c cauti:P... funda?:o3

| IzZabela119 a răspuns:

Te detesti. O vezi cum pleaca cu ochii goi. Tu prea mandru sa o opresti . Crezand ca vine inapoi.

Si sunt sonstienta ca nu iti face bine, dar orgoliul meu e mai presus de iubire!

La orgoliul meu sa nu te astepti sa te opresc!

Calca`ti pe orgoliu si raspunde`mi la intrebare: • Daca te-as calca si eu pe inima . ce zici,doare ?

Daca iti zambesc asta nu inseamna ca te iert!

Si`mi spuneai ca sunt prea copilaroasa,Scuza`ma dar copilul asta n`are timp de o relatsie serioasa oh go on

Am un caracter puternic, imi place sa fiu EU, sa nu arat tristetea din sufletul meu!

Incearca sa zambesti fato,urmeaza'mi sfatul!E cazul sa fi fericita,toate trec,o sa vina altu` !

Cand altii se bucura ca am renuntat,dau din cap, zambeste, si trec pe linia de start!

Nu mintea mea, ci inima e proasta; Ash vrea sa dau delete la amintiri , delete da' nu gasesc tasta;

Dar nu ma intorc la tine pentru ca m-ai facut sa sufar si acum e randul tau sa plangi dupa mine !

Eu o sa te las sa iti vezi de drumul tau. Atunci cand o sa privesti inapoi o sa-ti para rau. Si imi pare rau de tot ce s-a intamplat sti bine. Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine !

E genul de fata care te vrea, dar n-are nevoie de tine, Nu-ti poti da seama, E ceva special la ea!

a fost bine si cu el, dar vei vedea ca fara el e mai bine.

Desi o sa`mi fie dor,de data asta o sa pun orgoliul in fata sentimentelor

Accepta`te pe tine fara masca,Falsitatea celorlalti nu o sa te mai raneasca,Fiecare trebuie sa invetze sa zambeasca!

Probabil că ai să plângi, Dar ştiu prea bine, Că plângi doar din orgoliu pentru tine

Acum cauţi melodii care să'ţi amintească de noi, Îţi pare rău, şi mie, da nu te mai vreau înapoi.

E greu cand iti repeti in gand"capu sus tre sa zambesti" Si subconstientul iti dicteaza "cand plangi sa nu te mai opresti

Trebuie să fii tare , Să demonstrezi că poţi, Să fii în centrul atenţiei şi mai presus de toţi

O sa reusesc,voi avea tot ce'mi doresc,Nu conteaza pretul pe care tre' sa'l platesc,Cu sustinere,sau fara sustinere,Pe mine o sa ma gasesti dupa linia de sosire

Ei cred ca pot sa ma vada plangand,dar eu stiu sa rad cand imi vine sa plang

Femeile ca noi au puterea sa obtina totul,fericirea sa curga,fraierii sa planga

Poate ca o alta EA i se va parea mai minunata pentru ca orgoliul meu nu iarta.

sunt o copila tare, nu las ca orgoliul meu sa fie calcat in picoare, de un oarecare!

Si nu-mi cere explicatii ca oricum n-ai intelege Sunt momente peste care trec si le neg Si de ce tot nu pot sterge prezentul dar incerc Sa uit ganduri,inghit in sec vorbele spuse din orgoliustraight face

Ambitia te ajuta, Dar orgoliul te distruge Inima ti-o frange Durerea tot vei duce,dar pentru asta e prieteniabig grin
Acum e randul meu;xsa ma distrez;xsa fac ce vreau:*sa las grijile acasa:*de azi nimic nu`mi mai pasa
"totul;xparea pierdut>big grin Suflete istetseeoh go on Fetse supilathesad Vise'nlaturathe!;x

Sa inchid ochii sa nu stiu Ce am fost si nici cine sunt Sa cred ca pentru o noapte suntem noi singuri pe Pamant

Ai vrea?Ai mai gusta?O crezi inca a tha?Ejti 0 in fata ei.Akm e a altuia

Si toti smecherii cu bani langa ea,, Devin niste prosti cu bani,de fapt fara bani,,, E ilegala ,are antrenament, e letala,, Femeia e talent iti face testament, ,,"

E genu de fata care te face de bani,,, Si merge mai departe si face si altii de bani. Pana si pe tovarasa ta a fermecato. Se misca atat de bine de zici ca ai inventato.

"Spune ca vrei ,spune ca ai nevoie,,,,,,,,, Eu spun ca vrei,eu spun ca ai nevoie

Cateodata ne grabim```` Cateodata cadem```` s asteptam s ne ridicam,,,,,,,,,,,,```````

Esti incredibilabig hug Cum te joci cu mintea mea:*:* Irezistibila:X:X M'as juca si eu cu'a tabig hug Esti disponibila*:*::* Sper sa fii a nimanuiX:X::X"

Si zici ca'ti place'asa:*:* Sa m'ademenesti usorX::X Tu esti ispita mea:` Sa te'ating ma simt dator>big grinbig grin< Nu mai sunt fata ce ieri plangea, Zambesc si gata de azo sunt alta` Eu sunt femeia din viata ta>big grin
RĂSPUNSUL ESTE:
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
(15 Decembrie 2010 05:20 )
Raspuns anonim:
Sa fi de ras
RĂSPUNSUL ESTE:
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
gynwtza
(4 Mai 2011 15:04 )
gynwtza a răspuns:
Stiu ca nu te mai am si'mi pare bine... mai bine ma impac cu ideea deqt cu tine

Esti doar un tanar actor plin de talente, excelezi la capitolul "lipsa de sentimente"

Fii atent sa vezi qum doare qnd ai sa ma vezi nepasatoar

Si... nu mai spune ca ma iubesti... azi nu mai cred in povesti

N'am crezut ca e normal sa ajungem si noi CANVA la final

Nu vei stii niciodata ce s'a intamplat, daca te'am uitat sau doar ma prefac

Am acel ceva. sunt genu' de fata care te vrea... da' n'are nevoie de tine

Nu sunt perfecta! am o gramada de defecte... da' n'am obligat pe nimeni sa ma accepte

Ne'am pierdut prea mult p piese lente... eu am glumit cu tine si u ai pus sentimente

Regreti? iti pare rau? mie deloc. viata e in fata. stii, eu ink mai pot!

De ce sa plang? suflete si zambete stiu si eu sa frang

Mii de voci in kpul meu imi spun "hey... incearca sa te aduni" si'mi promit din nou ca nu mai cred in promisiuni

Nu poti forta o fata sa te placa! nu esti bine venit? PLEACA!

Nu folosi quvinte fara rost, ca e un prost, ca pentru el ti'ai pus viata contra cost... e doar un fost

Nu am crezut niciodata in filme, cele mai mari pretentii le am d la mine

Orice fata care se respecta... ii da draqu p toti

Ai vrut sa vezi qum e cu alta? acum le ai p toate si daca stau sa ma
gandesc, nu'i deloc o drama... scuza'ma ca te intreb da' qum te cheama?

Pot sa iubesc cu pasiune, un fapt banal, pot sa urasc din mandrie, mi se pare egal

Dupa fostu' vine altu' aceleasi gesturi si cuvinte tot ca inainte il crezi, apoi iti dai seama ca minte, si'n final e o alta poveste, acelasi scenariu da' alte fetze...
Stiu ca nu te mai am si'mi pare bine... mai bine ma impac cu ideea deqt cu tine

Esti doar un tanar actor plin de talente, excelezi la capitolul "lipsa de sentimente"

Fii atent sa vezi qum doare qnd ai sa ma vezi nepasatoar

Si... nu mai spune ca ma iubesti... azi nu mai cred in povesti

N'am crezut ca e normal sa ajungem si noi CANVA la final

Nu vei stii niciodata ce s'a intamplat, daca te'am uitat sau doar ma prefac

Am acel ceva. sunt genu' de fata care te vrea... da' n'are nevoie de tine

Nu sunt perfecta! am o gramada de defecte... da' n'am obligat pe nimeni sa ma accepte

Ne'am pierdut prea mult p piese lente... eu am glumit cu tine si u ai pus sentimente

Regreti? iti pare rau? mie deloc. viata e in fata. stii, eu ink mai pot!

De ce sa plang? suflete si zambete stiu si eu sa frang

Mii de voci in kpul meu imi spun "hey... incearca sa te aduni" si'mi promit din nou ca nu mai cred in promisiuni

Nu poti forta o fata sa te placa! nu esti bine venit? PLEACA!

Nu folosi quvinte fara rost, ca e un prost, ca pentru el ti'ai pus viata contra cost... e doar un fost

Nu am crezut niciodata in filme, cele mai mari pretentii le am d la mine

Orice fata care se respecta... ii da draqu p toti

Ai vrut sa vezi qum e cu alta? acum le ai p toate si daca stau sa ma
gandesc, nu'i deloc o drama... scuza'ma ca te intreb da' qum te cheama?

Pot sa iubesc cu pasiune, un fapt banal, pot sa urasc din mandrie, mi se pare egal

Dupa fostu' vine altu' aceleasi gesturi si cuvinte tot ca inainte il crezi, apoi iti dai seama ca minte, si'n final e o alta poveste, acelasi scenariu da' alte fetze.
Tu... faci parte din trecut! acum imi doresc mai multlove struck

tu pentru mine ai fost doar un moft, eu mi'am demonstrat ca daca vreau cu adevart, pot.

cuminte? timida? aparentele inseala! inainte sa ma descrii. vezi sa nu faci vreo greseala .
"nu incerka sa ma schimbi ~nai sa reusesti ~ mai bine incearca sa te obisnuiesti [:X]
*Este treaba Mea Pe cine iubesc.Este treaba mea cu Cine Vorbesk.Crede-ma,Nu ma Intereseaza Ce vrei sa-mi Spui nu Prea Conteaza
*"Vezi tu scumpo, o fi stat si cu tine...stiu...stiu si ca poate a ars`o cu altele.Dar el are o fata.si pentru el,fetita lui e cea mai importanta.
*O singura privire;Si e deajuns ca ea sa devina;O dureroasa amintire
* Nu ma crezi in stare? nici O problema.Nu ma cred nici eO.da` fereshte`te de ziua in care O sa prind tupeu
*""Poate intr'o zi ai sa vezi...ca n-ai stiut sa ma apreciezi.si vei vrea sa te intorci la mine.dar atunci am sa fiu prea departe de tine
*sunt fata de pus in rama nu ca orice panaramalaughing
**si uite asa.special pentru tine.ca sa vezi ca mi-e mult mai bine fara tine langa mine
*nu stiu cum sa'ti explic . dar vorbele tale . NU ma ating"/
*Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca… dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta
*Ma uit la 'el' si nu`mi pasa.Poate ar fi fost altfel daca ar fi stiut sa ma iubeasca
*zambetul inocent de pe fata mea sterge zambetul fals de pe fata ta
*fata de ceilalti esti mai aparte si`ti voi intinde mana doar ca sa te dau la o parte
*are impresia ca eu stau sa il astept...dar defapt eu ma indepartez incet...se uita atent.ma priveste cu regret,,asupra mea numai are nici un efect
*unii pot sa uite ce ai facut pentru ei. . .ce le-ai spus. . . dar niciodata ce i`ai facut sa simta
*"Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau!
**Unii oameni cred gresit ca opusul dragostei este ura, cand de fapt este
indiferenta! "
*de cate ori ma vei privi cu ura si manie de atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie
**uiTa`te atent nu InSiSteNt priVeStHE dAr nu aTinge tE pOt resPiNge ! viseaza .dorEsThe ! DaR In REalitAte Nu Ma PoTi AtIngE!
*.Ma inVidieZi'.InceaRca Sa fII maI buN daca potZs'.Nu iTi plAce' cum mA imbRac.Nu te uiTa'.Te deraNjeaZa limBaju meU.Nu ma AsculTa fraiere'
*ma urasti?~problema ta!~ma copiezi?haa.nu'mi ajungi la picioare!ma iubesti?si eu pe tine!~un sfat?~nu te lua de viata meah!te-am amagit?~scuze!~te-am jignit?~bv mie!
*va veni timpul cand o sa vorbim din nou,eu o sa rad de multe iar tie o sa iti para rau
*Ceea Ce esti Tu,eu Pot fi Oricand,Dar ce Sunt Eu,tu Nu Vei putea Fi Niciodata
*cand am fost cu tine m-am simtit bine acum ca ai plecat ma simt minunat
*cand m-ai avut.nu m-ai vrut.si cand nu ma ai.ma vrei.winkingwinkinghappy
*CaRaCtErUl tAu nAsHpEt mA InSpIrA Sa`tZi dAu jEt
*baieti ca tine gasesc si in recycle bin dar fete ca mine nici pe google laughing
*Sa Nu creZi ca nu sunt in sTare sa tZin paSuL kHu TiNe
Sa Nu KreZi ca inDiFeRentZa Ta ma pOate scHimBa.
Eu Nu suNt` REA sunt dOar Cha sHji` TiNe`
1. Mi-am aprins becu sa sting lumina…

2. Ce ciuda imi este ca nu imi iese schema aia cum o da Ronaldinho de 7 ori in bara ! Nu-l inteleg ce ghinion are…

3. Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa…

4. Fac teme ca altceva nu mi-o dat scoala…

5. Fuck dus… da si pe tine daca vrei…

6. Ai Bani !?… Hai la bere … N-ai bani !? … Dute vere !

7. O gãinã avea 2 picioare in special stângu` !

8. Se tin fetele de mine parca`si fii actor din filme!

9. Bate si ti se v-a deschide… proces penal !

10. Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra…

11. Psihologul mi-a spus ca sunt nebun, vocile din cap insa imi spun ca nu e adevarat

12. Viata e un joc de **** … dar macar are grafica buna

13. Daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci de pe balcon, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi !

14. Virusu’ pacii o dat peste compu meu si mi-o sters toate manelele

15. Meci. E dinamo, deci ma puteti deranja.

16. Dragostea eterna dureaza 3 luni.

17. Nu te baga in lumea drogurilor….suntem si asa destul de multi

18. A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.

19. Cel care se naste sarac si urat are mari sanse ca atunci cand o sa creasca…. sa isi dezvolte ambele calitati.

20. Cei cinstiti sunt inadaptatii societatii.

21. Pestele care lupta impotriva curentului….moare electrocutat.

22. Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.

23. Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.

24. A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.

25. Cel mai important nu este sa stii!Mai important este sa ai telefonul celui care stie.

26. Eu nu sufar de nebunie….ma bucur de ea in fiecare minut.

27. Este bine sa lasi bautura….insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.

28. Banii nu fac fericirea….o cumpara gata facuta.

29. Inteligenta ma urmareste….dar eu sunt mai rapid.

30. Fugi de tentatii….dar incet sa te poata ajunge.

31. Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.

32. A studia insteamna a te indoiesti de inteligenta colegului de birou.

33. Daca o pasarica ti-a soptit ceva….atunci inseamna ca ai inebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.

34. Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?

35. Alcoolul omoara incet incet……nu conteaza, nu ma grabesc.

36. Exista doua cuvinte care iti deschid multe usi……trage si impinge.

37. De ce sa bei si sa conduci ….cand poti sa fumezi si si zbori?

38. Pentru mentalitatea de *****, spun: Suck my cock! Crezi ca daca esti bogat cand te caci miroase-a LiLiac?!?!?

39. Daca m-as gandi, dac-as lua-o-n serios, De-as avea 9 vieti si-un stil de viata dubios, mi-as trai vietile din plin fara regulamente – 8 le-as irosi – 1 ash pastra-o pentru sentimente.

Funda ?:*

Tu... faci parte din trecut! acum imi doresc mai multlove struck

tu pentru mine ai fost doar un moft, eu mi'am demonstrat ca daca vreau cu adevart, pot.

cuminte? timida? aparentele inseala! inainte sa ma descrii. vezi sa nu faci vreo greseala devil
RĂSPUNSUL ESTE:

| Maryna_6473 a răspuns:

Te detesti. O vezi cum pleaca cu ochii goi. Tu prea mandru sa o opresti. Crezand ca vine inapoi.

Si sunt sonstienta ca nu iti face bine, dar orgoliul meu e mai presus de iubire!

La orgoliul meu sa nu te astepti sa te opresc!

Calca`ti pe orgoliu si raspunde`mi la intrebare: • Daca te-as calca si eu pe inima. ce zici,doare?

Si`mi spuneai ca sunt prea copilaroasa,Scuza`ma dar copilul asta n-are timp de o relatie serioasa

Am un caracter puternic, imi place sa fiu EU, sa nu arat tristetea din sufletul meu!

Incearca sa zambesti fato,urmeaza'mi sfatul! E cazul sa fi fericita,toate trec,o sa vina altu`!

Cand altii se bucura ca am renuntat,dau din cap, zambeste, si trec pe linia de start!

Nu mintea mea, ci inima e proasta; Ash vrea sa dau delete la amintiri, delete da' nu gasesc tasta;

Dar nu ma intorc la tine pentru ca m-ai facut sa sufar si acum e randul tau sa plangi dupa mine!

Eu o sa te las sa iti vezi de drumul tau. Atunci cand o sa privesti inapoi o sa-ti para rau. Si imi pare rau de tot ce s-a intamplat sti bine. Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!

E genul de fata care te vrea, dar n-are nevoie de tine, Nu-ti poti da seama, E ceva special la ea!

a fost bine si cu el, dar vei vedea ca fara el e mai bine.

Desi o sa`mi fie dor,de data asta o sa pun orgoliul in fata sentimentelor

Accepta`te pe tine fara masca,Falsitatea celorlalti nu o sa te mai raneasca,Fiecare trebuie sa invetze sa zambeasca!

Probabil că ai să plângi, Dar ştiu prea bine, Că plângi doar din orgoliu pentru tine

Acum cauţi melodii care să'ţi amintească de noi, Îţi pare rău, şi mie, da nu te mai vreau înapoi.

E greu cand iti repeti in gand"capu sus trebuie sa zambesti" Si subconstientul iti dicteaza "cand plangi sa nu te mai opresti

Poate ca o alta EA i se va parea mai minunata pentru ca orgoliul meu nu iarta.

sunt o copila tare, nu las ca orgoliul meu sa fie calcat in picoare, de un oarecare!

Si nu-mi cere explicatii ca oricum n-ai intelege Sunt momente peste care trec si le neg Si de ce tot nu pot sterge prezentul dar incerc Sa uit ganduri, inghit in sec vorbele spuse din orgoliu

Ambitia te ajuta, Dar orgoliul te distruge Inima ti-o frange Durerea tot vei duce, dar pentru asta e prietenia>

Acum e randul meu; xsa ma distrez; xsa fac ce vreau:*sa las grijile acasa:*de azi nimic nu`mi mai pasa>>; x;"

t vad.t aud.da lasa.mai bine. fara tine.nu imi mai pasa:*

"totul; xparea pierdut> Suflete istetsee Fetse supilathe Vise'nlaturathe!; x

Sa inchid ochii sa nu stiu Ce am fost si nici cine sunt Sa cred ca pentru o noapte suntem noi singuri pe Pamant

Ai vrea? Ai mai gusta? O crezi inca a tha? Esti 0 in fata ei. Acum e a altuia

Si toti smecherii cu bani langa ea,, Devin niste prosti cu bani,de fapt fara bani,,, E ilegala,are antrenament, e letala,, Femeia e talent iti face testament,,,"

E genu de fata care te face de bani,,, Si merge mai departe si face si altii de bani. Pana si pe tovarasa ta a fermecato. Se misca atat de bine de zici ca ai inventato.

"Spune ca vrei, spune ca ai nevoie,,,,,,,,, Eu spun ca vrei, eu spun ca ai nevoie

Cateodata ne grabim```` Cateodata cadem```` s asteptam s ne ridicam,,,,,,,,,,,,```````

Esti incredibila Cum te joci cu mintea mea:*:* Irezistibila:X:X M'as juca si eu cu'a ta Esti disponibila*:*::* Sper sa fii a nimanuiX:X::X"

Si zici ca'ti place'asa:*:* Sa m'ademenesti usorX::X Tu esti ispita mea:` Sa te'ating ma simt dator>< Nu mai sunt fata ce ieri plangea, Zambesc si gata de azo sunt alta` Eu sunt femeia din viata ta>

Stiu ca nu te mai am si-mi pare bine... mai bine ma impac cu ideea deqt cu tine

Esti doar un tanar actor plin de talente, excelezi la capitolul "lipsa de sentimente"

Fii atent sa vezi cum doare qnd ai sa ma vezi nepasatoar

Si... nu mai spune ca ma iubesti... azi nu mai cred in povesti

N'am crezut ca e normal sa ajungem si noi CANVA la final

Nu vei stii niciodata ce s-a intamplat, daca te'am uitat sau doar ma prefac

Am acel ceva. sunt genu' de fata care te vrea... da' n-are nevoie de tine

Nu sunt perfecta! am o gramada de defecte... da' n'am obligat pe nimeni sa ma accepte

Ne'am pierdut prea mult p piese lente... eu am glumit cu tine si u ai pus sentimente

Regreti? iti pare rau? mie deloc. viata e in fata. stii, eu ink mai pot!

De ce sa plang? suflete si zambete stiu si eu sa frang

Mii de voci in kpul meu imi spun "hey... incearca sa te aduni" si-mi promit din nou ca nu mai cred in promisiuni

Nu poti forta o fata sa te placa! nu esti bine venit? PLEACA!

Nu folosi quvinte fara rost, ca e un prost, ca pentru el ti'ai pus viata contra cost... e doar un fost

Nu am crezut niciodata in filme, cele mai mari pretentii le am d la mine

Orice fata care se respecta... ii da dracu p toti

Ai vrut sa vezi cum e cu alta? acum le ai p toate si daca stau sa ma
gandesc, nu'i deloc o drama... scuza'ma ca te intreb da' cum te cheama?

Pot sa iubesc cu pasiune, un fapt banal, pot sa urasc din mandrie, mi se pare egal

Dupa fostul' vine altu' aceleasi gesturi si cuvinte tot ca inainte il crezi, apoi iti dai seama ca minte, si'n final e o alta poveste, acelasi scenariu da' alte fete...
Sper ca te-am ajutat! :X
funditzZaa?winking

| Alina_7061 a răspuns:

Nu stiu daca e chiar ed razbunare dar e prea fain :
InCearCa sa zambeSti urmeaza sfatu':..."Fi feriCit, toate trec bah, da`le dreaQ! ''