| lovely_8082 a întrebat:

Vreau si eu niste status mai funny pls urgent fundoi big grin!

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

. astazi la biserica am vazut o doamna care vorbea la telefon si fuma... sa scap berea din mana nu alta DND bunica la pc, nu dati buzz ca face infarct Tanara, draguta, sexy, fara obligatii, 90-60-90, 1. 60 m, plina de viata, exotica, misterioasa, amatoare de senzatii tari, vand camion! Prietenii falsi sa imi dea un Buzz...astazi fac prezenta. -DND dnd am zis
-nu fumez, nu ma droghez, nu injur ba bgm *** mi-a cazut tigara in bere!
- Am draci…. caut exorcist.
-Exista o lume mai buna. dar este foarte scumpa.
- Mai available ca oricand!
- Invisible… pentru idiotii cu intrebari stupide.
- Daca n-ai avea picioare nu ai purta papuci…atunci de ce porti sutien?
- DND violatorii vor fi impuscati. Supravietuitorii vor fi impuscati iar
- Hey am ceva ciudat in calculator. Ah, era poza ta.
- Nu sunt anti-social, pur si simplu nu imi placi.
- Nu sunt la comp pentru ca astept sa fii offline.
- Oricine are dreptul sa fie prost, dar si abuza de acest privilegiu.
- La pescuit…Nu deranjati si nu dati BUZZ cã-mi speriati pestii
- Adevarul n-are pret, de-aia n-am de-ales si-ti vand minciuni
- Munca nu a omorat niciodata pe nimeni…dar de ce sa risti?
- Viata asta e d ***, iar tu esti plin de viata.
- Am avut o noapte ALBA! Sper sa nu am o zi NEAGRA!
- Am citit ca tutunul dauneaza grav sanatatii…Asa ca m-am lasat de citit!
- Planeta e plina. Du-te acasa.
- Stii rutina: Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.
- Daca iti este foame – mananca sare : o sa-ti fie sete!
- Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. da’ si cand ies din inchisoare.
- Ultimul care m-a deranjat e inca dat disparut. - A gresi este omeneste…totusi, a da vina
pe altul este si mai omeneste.
- Este bine sa lasi bautura … insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.
As vrea sa ma scald goala in ochii tai albastrii ca marea
S-a gasit un cadavru neidentificat, inalt, urat, blond, cu ochii albastrii, fara creier si cu puta mica. Mi s-a facut frica, spune-mi ca traiesti
astea le folosesc eu tongue

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Http://bybanujunior.99k.org/haioase.html aici gasesti o multime;)

| moniii a răspuns:

Http://morom3t3.wordpress.com/2010/09/12/statusuri-hi5-si-yahoo/
http://sweety-things.weebly.com/
aici ai tot ce vrei :D sunt toate pe o pagina :) nu trebuie sa te compilci;;)
funda:X:*

| Stefania3001 a răspuns:

Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir
Daca faci misto de mine
Fac un loc si pentru tine

Sonmoroase profesoare,
Pe la clase se aduuna,
Se ascund dupa catedra
Noapte buna!

Si elevii toti suspina,
Catalogul negru tace,
Chiar si creta de pe tabla...
Somu-si face.

Iese un elev la tabla,
Printre cifre sa se-ncurce,
Fie-ti zecele aproape,
Lasa proful sa se culce...

Peste-a fizicii probleme,
Elevul sterge tabla luna...
Totu-i vis si armonie,
Cand se suna...))

Daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci pe geam, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi!

Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:Eu si Restul...

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

Opriti planeta... vreau sa cobor...

In Caz de Al III-lea Razboi Mondial femeile ar primi pusti iar barbatii pustoaice!

munca nu a omorat pe nimeni da dc sa risc?

Je m\'appelle Vasile Mure
Je veni de la padure
Je gasi nevasta-n pat
Se randez vous cu-n alt barbat
Quand je preparai ciomagu\'
Mon amie sarise gardu\'
Il tombeau dans la urzici
Sur son fund numai basici

a-nceput de ieri sa cada
cate un elev pe strada
si mai cad in continuare
de a tezelor teroare
ca au profa la romana
o vaca nebuna
si la mate un mistret
o clasa ca un cotet la fizic si kimie
cate-o sperietoare vie
numai 3 stiu ca sa spuna
si sa urle pana la luna
la istorie, ce sa faci,
profa te scoate din draci
ca la teze si lucrari
da note la? domnitori?
iar aia de geografie
dobitoaca de cand se stie
la civica un magar
vanator la aprozar
vine ca sa ne invete
ca-n guvern sunt numai zdrente
la muzica un tembel
canta numai pentru el
la desen o screlozata
vrea doar opere de arta
la latina cu o ciumama
mananca doar matraguma
se uita la tine o data
ai cosmaruri viata toata

imi e dor de tine, de caldura ta, in zilele cand ma culcam cu tine, draga mea pijama

Funda?:d

| MisteriousMan a răspuns:

Salz

uite cateva :

Dragi colegi nu pot veni la şcoală în weekend şi în zilele care se termină cu "i" [ statusuri logice ]
DND! Mă cert cu pixul [ statusuri la misto ]
Viaţa-i ca o curvă, te bucuri cât te bucuri, după care, trebuie să plăteşti
DND! Că sunt ocupat cu mă-ta
Statusuri comice.
Îţi admir curajul, eu niciodată nu aş fi avut curajul să fiu în acelaşi timp şi idiot şi poponar.
Orice asemănare între tine şi fiinţele umane este pur întâmplătoare
Huooo, statusuri jignitoare, statusuri jicnitoare si statusuri jenante.
La început totul era perfect, apoi Dumnezeu a creat femeia…
Da, ştiu că sunt prost, dar când mă uit în jur prind curaj…
DND! Vorbesc cu Elodia
Opriţi planeta!…Vreau să cobor!
În caz de al III-lea război mondial femeile ar primi puşti, iar bărbaţii puştoaice!
Dragă eşti de milioane…ia 50. 000 şi du-te …
Consumul execesiv de fasole dăunează grav sănătăţii …. altora!
Astăzi am aflat ce e Iubirea …. mâine afli tu ce-i despărţirea!
Ce păr frumos ai … păcat că îţi iese din nas!
Mai lasati-ma cu statusurile ironice.
Eu iubesc femeile… Dintr-o femeie am ieşit şi mă întorc în mai multe :X
Dacă nu eşti fată… 90-60-90 şi disponibilă să facem sex din plăcere nu te deranja să mă deranjezi
Zi şi noapte te visez, să ştii că te iubesc, ba chiar te doresc, ho mă că glumesc
Vând prezervative, folosite pe prietena ta [ statusuri jalnice]

Sper ca ti'au placut
pa pa