| Céline7 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de Craciun, nu de Anul Noul Funda cele mai frumoase si voturi restul

Răspuns Câştigător
| RosaL a răspuns:

Este vremea sarbatorilor si a Craciunului, deci si cei care isi petrec mare parte din aceste sarbatori in fata calculatorului au nevoie pentru a si-l personaliza de wallpapere, avatare si statusuri de Craciun. Pentru ca pentru wallpapere si avatare avem deja posturi din care puteti alege, in functie de ceea ce va doriti, este timpul sa va prezentam si cateva statusuri pline de haz, toate statusuri pentru Craciun. Alege sa urezi prin aceasta metoda tuturor prietenilor tai un Craciun Fericit! Daca doriti, aceste texte de Craciun va pot inspira si pentru texte de mesaje sau sms-uri de Craciun, cu urari si felicitari de Craciun Fericit!

Sarbatori fericite alaturi de cei dragi, sa aveti parte de multa caldura in suflet si in casa, bucurie in inima si multa sanatate si putere de munca. La multi ani!

Cu ocazia sarbatorilor de iarna iti doresc o vacanta plina de liniste, odihna, pace sufleteasca si implinire. Fie ca de Craciun sa ti se indeplineasca toate dorintele, iar Anul Nou sa te surprinda alaturi ce cei pe care ii iubesti.

E vremea colindelor, vremea bucuriei, CRACIUN FERICIT!

As da zile de la mineee…Sa petrec Craciunul cu tineee…

- DnD… incerc sa il prind pe Mos Craciun…

- Daca ai fost rau anul acesta Mosul o sa te ocoleasca…

- Hai Mosule, vino mai repede ca m-am plictisit asteptandu-te…

- De Craciun fi mai bun, lasa invidia si rautatea, gandeste-te la lucruri bune si hai sa fim prieten toti! La multi ani si multa sanatate!

- Ai primit un sms de la Mos Craciun: La multi ani si multa sanatate!

- Cadourile s-au terminat ca e criza…

- Lumina acestei sarbatori sa va innobileze inimile cu mantuire si cu dragostea venita la Betleem. Un Craciun implinit si fericit!

- In murmurul tainic al colindelor de Craciun, Sarbatorile de iarna sa va aduca lumina in ganduri, caldura in suflet, sanatate si fericire!

- Sarbatorile cand vin, sa va fie cosul plin, sa aveti pe saturate, casa plina, sanatate, punga sa geama de bani, mult noroc si La Multi Ani!

- La ceas de sarbatoare cand anul are tamplele ninse, iar colindele ne incalzesc sufletul cu bucuria Craciunului, va doresc sanatate, pace si prosperitate!

- Miros de brad, parfum de flori, bat la ferestre uratori, sclipesc pe cer stele in mii de culori, fiti fericiti de sarbatori, acum si-n anii urmatori!

- Bogatie cata vreti, sanatate pentru toti, iar la anul care vine sa va fie si mai bine!

- Sa va fie casa, casa cu bucate noi pe masa, Mos Craciun cu sacul plin, drumu-n viata cat mai lin!

- Un batranel cu chipul drag, va veni la voi in prag, sa nu-l goniti e Mos Craciun, si va aduce un an mai bun!

- Fie ca sarbatorile de iarna sa va aduca liniste, caldura si armonie in suflet. Craciun fericit si un An Nou plin de impliniri!

- Craciunul nu s-ar mai numi Craciun, si Sarbatorile nu ar avea aceeasi semnificatie daca nu ati fi voi, ingerii mei. Craciun fericit!

- Sarbatoarea Craciunului sa va deschida inimile cu cheia fericirii spre bine!

- Cu ocazia Craciunului iti urez un sincer LA MULTI ANI!

- Pe la geamuri cad stelute, iar pe foc sunt sarmalute, bradul e la locul lui, mosul e la treaba lui, sa ne fie noua bine, in Craciunul care vine. Craciun Fericit!

- Lovite-ar trenul fericirii, trasnite-ar fulgerul iubirii, cadeti-ar in cap un sac cu bani si un bilet cu La multi ani!

3 răspunsuri:
| bixxbiu a răspuns:

Draga …X……, cu ocazia Craciunului iti doresc multa iubire, sanatate, fericire si nu in ultimul rand… MULTE CADOURI!
De Craciun, daca vine la tine un tip gras si paros si te baga intr-un sac, nu te speria! I-am scris mosului ca te vreau pe tine de Craciun!
. Nu sunt cum sunt cand tu ma vezi, ci sunt cum sunt cand ma visezi. Deci dormi mai mult, ca sa visezi, sa vezi cum sunt cand nu ma vezi.
Nu iti doresc sa ai puterea de a crede in Noul An, ci puterea si rabadarea de a astepta schimbarile ce vor sa vina. Credinta si rabdarea merg mana in mana. La multi ani!

| bimboii a răspuns:

0. Va doresc ca sarbatorile de iarna sa va aduca sanatate si fericire, implinirea tutror dorintelor si sanatate celor dragi. La multi ani!

11. "Căţeluş cu părul creţ / să ai jeep-ul în coteţ / să ai vilă cu piscină / pe Madonna ca vecină / o lopată pentru bani / LA ANUL ŞI LA MULŢI ANI!".

12. Nou este anul ce vine, noi sunt visele noastre, noi sunt dorintele nostre, noi sunt spiritele noastre, dar calduroasele mele urari sunt pentru totdeauna! Un An Nou cum ai visat!

13..Iti doresc un Craciun si un Revelion fericit alaturi de familie si prieteni, sa te distrezi si sa te relaxezi… si cel mai important… sa nu faci nimic din ceea ce eu nu as face! Mosul te vede! Ho-ho-ho!

14. Cu ocazia sarbatorilor de iarna iti doresc o vacanta plina de liniste, odihna, pace sufleteasca si implinire. Fie ca de Craciun sa ti se indeplineasca toate dorintele, iar Anul Nou sa te surprinda alaturi ce cei pe care ii iubesti.

15. Nu sunt cum sunt cand tu ma vezi, ci sunt cum sunt cand ma visezi. Deci dormi mai mult, ca sa visezi, sa vezi cum sunt cand nu ma vezi. fundita:*

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute