| miruna3034 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de dor ...ma puteti ajuta?

10 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

Lasa ingerii sa vada ca si oamenii plang cateodata.
Ploua tu nu esti sa ma ascunzi.ca de bicei tu n`ai timp sa ma asculti ...nu`s de dorhee hee

| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Mi.am fost atat de greu, ma durea nu stiai!

Dedicatie pentru cel mare m. a distrus: Te cataloghez un cost, sau cel mai fraier fost

Uneori imi e dor de tot ce.am trait dar imi spun: si ce daca nu m.ai iubit?

Fii atent sa vezi cum doare cand o sa ma vezi nepasatoare

As putea sa renunt la tot dar la tine nu pot!

| LoveAngel223 a răspuns:

I miss you...crying

Nu sunt aici pentru tine, nu sunt aici pentru cineva, sunt doar pentru mine, ma odihnesc in singuratatea mea…

M-am asezat pe genunchii singuratatii mele…si ma gandeam cat de dor mie de tine

mi-e dor de tine, de zambetul tau de ochii tai in care ma pierdeam si mai ales de buzele tale fermecatoare (by me)

| Helene a răspuns:

Un simplu:Imi lipsesti! Sau : Imi e dor de tine!

| iuliana1221 a răspuns:

"cine isi inneaka necazurile in bautura uita un singur lucru : necazurile stiu sa innoate" nu e de dor dar e amuzantwinking

| S_6864 a răspuns:

Pai eu zic sa pui ceva FOARTE simplu ca sa nu pari una din aia care isi ia status'urile de pe google. ceva de genu : "crazi ca ai facut bine?!" si sa stii doar tu la ce se refera.asa trezesti si un fel de mister

| yunnyaaa a răspuns:

♥. Amintirea ta e inca prezenta. Ca o ploaie de vara rupe totul in sufletul meu! sad

De`ai putea sa vii o clipa, sa ma vezi atat as vrea...si sa te convingi iubire, ce`a ramas in urma ta! broken heart

Cel mai trist lucru in lume este acela ca uneori sufletul ti-l ia tocmai acela ce nu are nevoie de el happy

Nu uita`langa cel mai inalt punct al fericirii se afla cea mai adanca prapastie a durerii. :[

i miss you like i would miss the stars if they ever stopped shining.[Imi e dor de tine la fel de mult cum mi-ar lipsi stele daca nu ar mai stralucii]

Cand ceva care`ti place se termina sau pur si simplu pleaca aminteste`ti ca frunzele de toamna nu cad pentru ca vor ci pentru ca a sosit momentul.

Si in gand, raman doar cateva amintiri, Si cand te gandesti la ele uneori uiti sa respiri!straight face

Dragostea inseamna sa-i dai cuiva puterea de a te rani sau chiar de a te distruge, sperand in acelasi timp ca n-o va face niciodataoh go on. Si tu ai facut`o.

Astazi ti-am trimis din nou un inger sa-ti bata la fereastra si sa-ti spuna ca cineva iti simte enorm lipsa.Astazi ar fi fost soare daca ai fi zambit.Astazi as vrea sa-ti spun ca mi-e dor de tine mai mult ca niciodata.Astazi am realizat ca daca inchid ochii te simt aproape chiar daca esti departe.Astazi as vrea sa pot crede ca ce a fost nu s-a terminat asa de repede.Astazi daca as putea sa-mi pun o dorinta ar fi sa nu mai plec niciodata de langa tine.Astazi te-as strange in brate asa cum nu am facut`o niciodata.Astazi a plouat in sufletul meu.Astazi sper sa te gandesti ca cineva adoarme in fiecare seara cu tine in gandhappy.

O persoana care te iubeste nu iti poate promite ca nu o sa te raneasca niciodata pentru ca la un moment dat o sa o faca.
Adevarata promisiune este aceea ca timpul petrecut impreuna sa merite suferinta de apoi love struck

words can`t explain how much i miss you.[cuvintele nu pot explica cat de mult imi lipsesti]

:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt momente in viata cand simti absenta cuiva atat de tare incat iti vine sa-l scoti din vise si sa-l imbratisezi.

| miruna3034 explică:

Multumescc