| LAriiscukka a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de indiferenta care sa il doara cand le citeste.

Răspuns Câştigător
| AnonimaeViataTa a răspuns:

Prin statusuri din astea de "indiferenta" nu ii demonstrezi decat ca iti pasa nimica tot, pe el nu il deranjeaza ci doar se simte ca"un print" intelegi tu? cel mai bine ar fi sa-l tratezi cu indifernta, nu uita indirefenta doare cel mai tare! Lasa statusurile, dai ign etc.Aratai ca nu-ti mai pasa de el si asta o sa-l doar rau!winking
Acum faci cum vrei! Eu sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Kesariona a răspuns:

Asculta pur si simplu :
Luna Amara - Gri dorian
Luna Amara - Asfalt
Luna Amara - Rosu aprins.
Versurile sunt geniale, poti sa le pui ca status...