| cocolina2001 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de viata,iubire,indiferenta, fete...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vezi aici ce-ţi place,
http://www.statusuri.ws/
http://www.statusuri.ro/
Te pup!

| vyvi a răspuns:

Nu-mi da prietenie cand vreau iubire, ca nici eu nu-ti dau paine cand ti-e sete

Privirea mea da de stire... ca ochilor mei le e frica sa nimereasca intr-o noua poveste de iubire...

Iubirea nu cauta egalitate - o naste

Să te laşi de iubit, e ca şi cum te-ai lăsa de fumat - parcă totul e sub control... până nu te îmbeţi

Sa iubesti pe cel care nu te iubeste pe tine - e ca si cum ai astepta trenul in aeroport

Daca iubesti doua persoane in acelasi timp, alege-o pe a doua. Daca o iubeai pe prima, nu ar mai fi existat a doua!

Daca nu te iubeste cel pe care il vrei tu, asta nu inseamna ca nu te iubeste nimeni

O femeie ofera sex pentru a primi iubire. Un barbat ofera iubire pentru a primi sex.

Multumesc sulfetului tau bun pentru ca m-a primit in viata ta. Tu m-ai invatat sa iubesc, sa simt, sa traiesc, sa zambesc.

Tu iubesti florile - dar le rupi, tu iubesti animalele - dar mănânci carne, tu îmi spui că mă iubeşti - "mie frică de tine".

Distanţa poate ţine la depărtare doua mîini, dar nu şi doua inimi...

Acum esti departe de mine… stii cat te-am iubit, iar acum te iubesc din amintiri… astept ziua in care o sa revii in bratele mele, imi lipsesti cumplit.

A iubi nu inseamna a ne privi unul pe celalalt, ci a privi amandoi in aceeasi directie. – Antoine de Saint-Exupery

Iubirea te inalta, iubirea te coboara, iubirea iti da aripi, iubirea te omoara.

Oamenii spun ca iubirea e magie. Dar magia e doar iluzie.

| cocolina2001 explică:

Mai multe de viata va rog!