| CrYsS_5603 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri frumoase.Cine stie sa-mi dea raspuns. Fundita pentru cele mai frumoase!

5 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

"Ce status frumos am, mor dusmanii de oftica." O sa'i dai gata cu asta.

| iubbirica a răspuns:

Da.mi id tau o sa iti dau vreo 3 foldere fiecare cu 250 statusuri

| iubbirica a răspuns:

[♥]stie cum sa fac, cum sa ma tina [♥] ca atunci cand sunt ca EL sa ma simt ca o regina[♥]
[♥]imi place cum ma privesti[♥] imi place cand imi zambesti[♥]
___[]~[:*]~ CeI care ma critica si Ma invidiaza ~[ ]~___Vor doar sa ma scHimBe___PenTru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata [!]~[:*]~[]___
º"Uita tot ce`ai pierdut, tot ce`ai vrut, tot ce n`ai avut, uita timpul ce`a trecut. Orice sfarsit e un nou inceput.:-x"º
Oi fi eu fatã bunã,dar nici chiar asa… Sã te las sa il iei tu din viata mea!oh go on
Acum zambesc`. Cineva mi-a spus candva` `.Ca toate dorintele se implinesc`.
♥ Minti ieftin si prost, iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceeasi fata cuminte cu ganduri rele in minte…
Prefer sa fiu o SCORPIE decat ca tine o alta COPIE!
"Haii' zi : Va fi bine! Spune-mi : Ma ai pe mine!"
"Ti se pare ca Zambesc? nu glumesc. de fapt.e un zambet fals "
"Ridica fruntea sus, stergeti lacrima stiu ca te doare. Orice s'ar intampla trebuie sa fi tare!"
Daca mai vrei ti.am spus da-mi id tau!winking

| 5dfsd3612 a răspuns:

1. Mi-as dori sa fiu raza de soare sa te pot privi mereu in ochi, sa fiu o picatura de ploaie care sa cada pe buzele tale sa te pot saruta macar pentru. o clipa si apoi sa ma preling pe coarda sensibila a inimii care se numeste DRAGOSTE! TE IUBESC!
2.Guy: I have two words Girl: What are they? Guy: I love you. Girl: But that`s three words. Guy: no, because you and I count as one.
3.Se spune ca vremea e frumoasa atunci cand in suflet e soare.Se spune ca ploaia e mai rece cand in suflet te doare. Se spune ca vantul bate nu atunci cand iubesti, dar cand frunzele se misca... TE IUBESC!(I love you)
4. zimbesc pentru ca sunt fericita ♥ si sunt fericita pentru ca zimbesc
5. IUBIREA e frumoasa, IUBIREA e trista… chiar daca e frumoasa sau trista… IUBIREA exista…