| Elly1 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri gen:Atatea fite pentru toate panaramele din lumea! laughing Multumesc, dau funda! :*:*

Răspuns Câştigător
| Bledea a răspuns:

Eu iti dau ceva statusuri poate nu sunt chiar de ce ai nevoie dar mie cel putin imi placbig grinacă îi spui de o mie de ori unei fete că este frumoasă nu te va crede, dar dacă îi spui o singură dată că este urâtă nu va uita asta niciodată.♥

Doar atunci când pierzi o persoană, îți dai seama cât de mult a contat în viața ta.

Nu te juca cu sentimentele unei persoane care îți poartă o iubire adevărată, într-o zi o vei implora să te ierte!

Noaptea când te pui în pat, te gândești la ceea ce ai vrea să se întâmple... chiar dacă nu este posibil.

Iubirile pe care nu le putem avea sunt cele care trec cel mai greu, dor cel mai rău, și se simt cel mai puternic...

Poate nu sunt ce îți dorești. Dar am să încerc în fiecare clipă să fiu ceea ce ai nevoie!

#. Nu căuta un băiat perfect, ci unul cu ale cărui defecte să poţi trăi o viaţă.

Ţi se pare amuzant când zi de zi nimic nu se schimbă, dar când priveşti înapoi totul este diferit.

Tuu...chiar crezi ca ma compar cu ea!? Uita`te la mine beib` si apoi la ea.

• Incearca sa razi si tu de viata, nu lasa numai viata sa rada de tine."

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •

E fata calculata care stie cum si unde sa te faca.Stie cand sa rada, stie cand sa fie suparata.In ochii tai sa fie:SINGURA fata importanta
Am pretentii ` marii `! am intenti bunne `! is nebunaaa ` si`mi ardee de glume
Ai Sa Cauti Persoana MeaH, In Fiecare `EA` Din Viata Ta. Buna Sau Rea, Eu Am Fost Doar A Ta Ea In Orice Moment Poate Fi si-a Altuia

E atat de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata
Candva a fost lng tine chiar si atunci cand nu ti-a mers prea bine fetita asta a fost o data a tha dar acum nu te mai vrea. din partea mea: ramai fraiere asa!"

Baieti Au Balansul Lor Fenomenal Dar Intotdeauna Fetele Au Rolul Principal
sunt fetita rasfatata si de multi apreciata, imi plac mult masinile dar si motoarele, nu am pretentii la ele doar sa fie ale mele:X:X"

stiu sa Iubescc :X stiu sa ranesc Nu te juca sti bN ca pot trisa
Zambeste DANA te iubeste
am prea multe defecte in fata idioatelor care se cred perfecte
ochii mAry gurita mica Trasaturi D Papusica corp dragut` Frumos Lucrat fund Finut[] Usor Bombat~[:X]~"
• - Ah viata! Credeam ca vei fi mai blanda cu mine, dar m-ai aruncat salbatic aici, de unde doar strigatele mai amintesc de mine…

- Am mai pierdut inca o clipa, inca un an, inca o viata degeaba… te-am pierdut pe tine…

- Da, esti unica, dar nu mai esti unica pentru mine…

- Fa ca zambetul tau sa schimbe lumea! Nu lasa ca lumea sa schimbe zambetul tau!

Mai pot spera acum ca norul de deasupra mea se va risipi… daca dragostea noastra a apus…?
Sper ca te'am ajutat!:*
FUNDA?puppy dog eyes

1 răspuns:
| Elly1 explică:

Lume* ma scuzati