| Nutemaiholbadarling a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri gen "Frumoaselor, care sunteti niste frumoase, cand va mai faceti poza de "noapte buna" cu tone de machiaj pe fata si cu sanii ridicati pana in gat, amintiti-va ca mergeti la culcare, nu pe traseu! ", dau funda!:*

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Astea-s statusuri inteligente dragă.
Dacă pui așa ceva la status, sigur te cred ceilalți mai presus cu un fund decât celelalte fete.

| Nicku2011 a răspuns:

Degeaba folositi CamWow daca sunteti CamUrate happy

| InsertName a răspuns:

Poate sunt off-topic, dar de ce vrei sa atragi atentia asupra ta?