| Maya3397 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri gen:Nu am chef de nimic...

1 răspuns:
| Ellutsaaaa a răspuns:

Eu nu sunt perfecta, dar hai sa nu uitam cine esti tu!

i zici ca ai mai trecut prin asta? intr-adevar, ai mai trecut prin asta, dar n-ai trecut niciodata dincolo de asta!

imi place sa cred ca nu am pierdut nimic, si daca totusi am pierdut ceva, inseamna ca nu-mi trebuia!

iubesc doar ceea ce apreciez, protejez doar ceea ce imi e mai scump, si ajung mereu unde imi propun

inainte sa plec am suflat aburi peste imaginea ta, si am scris cu degetul DISPARI

WOW. miscarea asta a fost chiar proasta
Ea cu lesa, tu cu limba scoasa

Acele ceasului tac,,, iar tie iti suna in cap tic-tac, tic-tac.Ce sa vrei?! Ce sa mai ceri?! Daca n’ai puteri?! Timpul e nepretuit ca ziua de ieri []

cand toti prefacutii se prefac k` stiu. ridica doar degetu` mijlociu`?!

ai aici mai multe tipuri de statusuri, funda?