| Mia010 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri in engleza dar si traducerea! Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| nobody_9468 a răspuns:

Will you still love me tomorrow?[Ma vei iubi la fel si maine?].
Don't you cry tonight... I still love you baby.[Nu plage diseara... Te voi iubi la fel baby].
A person who never made a mistake, never tried anything new.[O persoana care n-a facut niciodata o greseala, n-a incercat vreodata ceva nou].
He thinks I love his.[El crede ca-l iubesc].
Tonight I'm lovin you.[La noapte te voi iubi].
I'm gonna miss him.[Ii voi simti dorul}.
You are the only exception.[Tu esti singura exceptie].
And when the soul is tached with passion's flame We look around the world and ask "Who burn the same?"[Si cand trupul atinge flacara pasiunii, noi ne uitam in jurul lumii si ne intrebam"Cine mai arde astfel?"]
I'm fine without you.[Sunt bine fara tine].

Bafta.

5 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

I'm verry, verry, verry happy.nu stricati fericirea! For every 60 seconds. you stay angry, you lose a minute of the beautiful life that nobody can give you back... so you learn to be happy and smile[Pentru fiecare 60 de secunde. in care stai suparat, pierzi un minut din viata frumoasa pe care nimeni nu ti-o poate da inapoi… asa ca invata si tu sa fii fericit si sa zambesti!]
_ Always imitate the behavior of the winners when you lose (intodeauna imita comportamentul invingatorilor atunci cand pierzi)
Sunt simpla, dar prea complicata! Iubesc, dar urasc iubirea.Ador soarele, dar inteleg ploaia! Sa nu-mi faci rau, sunt atat de inofensiva incat iti va parea rau!

1.We have to look for the facts, not words (trebuie sa ne uitam la fapte, nu la vorbe)
2.He who laughs last, laughs best! But he who laughs first, sees the point (cel care rade la urma, rade mai bine! Dar cel care rade primul, intelege poanta);
3. A smile doesn’t cost anything (un zambet nu costa nimic) 4. Learn from yesterday,live for today, hope for tomorrow(Invata din ieri, traieste pentru azi, spera pentru maine)
5. Oferta toamna-iarna: la fiecare buzz dat primiti un ignore gratis! 6.Nu lucrez in weekend si in zilele care se termina cu i

| problematic a răspuns:

Gasesti o colectie impresionanta de statusuri aici. Ai atat in engleza, cat si in romana. Cu tot cu traducerea de rigoare.
http://statusuri.pe-internet.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau daca vrei versuri de la niste melodii:daca esti trista,,,, Status:'Cause it's a bittersweet symphony this life
Try to make ends meet
Your a slave to money then you die...
Traducere(nu rimeaza):viata este o simfonie dulce amara
incearca sa pui capat la tot
esti un sclav al banilor apoi mori
si celelalte. daca esti fericita...sa raspunda altcineva. sper ca te-am ajutat :*happyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau daca vrei versuri de la niste melodii:daca esti trista,,,, Status:'Cause it's a bittersweet symphony this life,
Try to make ends meet
Your a slave to money then you die...
Traducere(nu rimeaza):viata este o simfonie dulce amara
incearca sa pui capat la tot
esti un sclav al banilor apoi mori
si celelalte. daca esti fericita...sa raspunda altcineva. sper ca te-am ajutat :*happyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

You are very very very silly silly silly