| contpublic a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri in legatura ca el e plecat si imi este foarte dor de el, si il iubesc. Multumesc

2 răspunsuri:
| the1answer a răspuns:

Te urasc, pentru ca te iubesc.

| G3o0 a răspuns:

Stau si plang de luni de zile ca mi-e tare dor de tine si orice s-ar intampla jur ca nu te voi uita!

Mi-e dor sa aud cum spui ca ma iubesti si ca ma doresti si in brate sa ma tii si cu dragoste sa imi spui ca ma doresti si sunt tot ce ti-ai dori!

As da orice sa te vad macar o data, as da orice sa fim ca altadata.

Cand vei fi departe, iar vantul iti v-a ravasi parul, atunci vei stii ca iti duc dorul.
Pastreaza-mi amintirea, ia-o cu tine!
Si cand voi suspina...iti vei aduce aminte de mine!