| EuGeNiEcUfRiSkA a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri noi:X:Xva rogg:*:*din toate categoriilebig grin cele mai multe si mai frumoase au o super funda:*:*ajutati-ma pls:*v-am pupat

Răspuns Câştigător
| UnUrsuletsMaiMic a răspuns:

V-am trezit atentia`. sau inca` nu v’ati venit in fire... Continuati sa fiti fraieri`. Pentru` ca o faceti bine

• Intr-o lume nebuna doar cei nebuni sunt sanatosii :X
• e greu cum *** sa nu fie? cand pentru cei mai multi cunoscuti viata e doar o tragedie.si mie, si tie, ti s-a intamplat la fel. ingeru` nostru pazitor creca` doarme pe el!;;]

Cum vorbesc sau cum ma comport nu conteaza.Atitudinea ta FALSA nu ma impresioneaza.Eu simt ca tot ceea ce fac e bine.Si niciodata n-ai sa poti schimba ceva la mine.

In fine, bine poate’i vine mintea’n cap. mai vb ca daca suna, suna ocupat

"• Inainte =:; ´ s pleci Vreaw :* Sa-ti ` spwn doar Cwa Regret :* Fraiere:] C ´ nu te-am # Inselat decat ´ d :* 2/3 0ri! •"

Sh cand 0 sa-ti dai seama, s` ramai cu prietenii` tai sh cu 0rg0liuu` tauu`! K nu` m` mai intereseaza`! :*

Degeaba te`ntorci, peste umar privesti! Degeaba ma strigi, am uitat cine esti! Sau stai ce e cu tine? Tie dor de mine? Pacat! Eu am uitat de tine

Si`.O sa inCepi sa realizezi cine te-a iubBit. si` pe cine trebuie sa iubBesti`. Dar scza`ma ca`ti zic`. : Paana atunCci mai trebBuie sa cresti`.

тιмρυ νιη∂єca яaηι` ∂aя υcιde ѕρєяaηтzє`...nu`н ρσт ѕa мa ƒєяєѕc ∂є aмιηтιяι єχacт`н ca ∂є gℓσaηтzє

N-am sa ma joc cu dragostea Tu m-ai făcut sa cred in ea Ce mult as vrea Când ma trezesc S-aud in șoapta Un te iubesc"

Ştii că e fără control şi totul se admite p`aici. Faci ce vrei când vrei, fără să te complici şi zici: fără regrete, fără defecte, fără idei preconcepute! Doar clipe frumoase şi plăceri mai multe.

Nu mă interesează ce crezi tu, nu te cunosc;;]E O tara libera decii esti liber sa fii prost :*

Incerc s` ma apropii sa-ti vorbesc, spun lucruri reale atunci cand glumesc Te rog asculta`ma, nu pleca, nu t` speria, t` rog priveste`ma, ramai asa;

"Nu`i asa ca e frumoasa :->? Nu`i asa ca e dulce? Daca t`uiti atent la ea Direct la dracu t`duce ``!"

Genul de fata, intelegi tu daca e loc spune: de ce nu?! Se tine bine si e bine de tot si stie sa profite atunci cand stie ca e loc!

Ești conștient că nu e un jochappyEa e pe bune:X și nu e pasiune O ai ca slăbiciune :X

poate ca intotdeauna am fost prea Buna Dar acum imi permit sa Te *** direct in Gura!

Inca am frisoane cand imi amintesc cum imi zicea azi sa raman, maine sa`mi vad de drum!

"Si nu-mi spune "soro" daca nu esti fica lu`mama.Sunt putini cei care ma cunosc.ma stiu o gramada. Unii stiu de ce-s in stare, restul nu vor sa creada!"

Imi mai zboara pe la urechi un "Buna Stii, ne'ar sta bine impreuna" Dar eu ma pierd din ce in ce mai mult prin lumea asta nebuna

Eram in stare. intr-n zambet sa gasesc raspuns la orice intrebare

Ca o pata pe camasha, totul se scurge. Aazi e dragoste cu pasiune, maine fuge. nimic nu tine o vesnicie.Astazi, un suflet plin de fericire, maine plange

Amintirea ta e inca prezenta Ca o ploaie de vara rupe totul in sufletul meu, dar incetisor.Ma arde si ma uda in acelasi timp!

imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse, oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine!:*

Si daca eu nu ma mai intorc, o sa ma pastrezi in suflet?

Tu mă întrebi dacă vreau să ies cu tine. Eu ridic sprâncena şi-ţi dai singur răspunsul.

и’σ ѕa mai ѕιмт ρєитяυ aℓтυ’ ¢є am ѕιмтιт ρєитяυ тιиє, am ιиνaтaт к ∂υρa aℓтυ’ тσт υи aℓтυ’ νιиє."

"A fost atat de greu…straight face.Am urmat ce am vrut eu.dar cu timpul s’a dus.Am uitat pe parcurs.in inima la mine.A ramas doar atat.Copilul ce plangea la inceputstraight face "

"Pentru visele tale esti condamnat sa lupti.desi se zice ca iubirea e ca un Mos Craciun pentru adulti!; x

Ce bine mimezi fericirea ti-am mai spus ai putea sa ma uiti daca bei ceva in plus. shhh! si tacerea e un raspuns atunCi dc ai plans?

Deviza lumii mele este: zâmbeste si ataca, triseaza si câstiga

°De azi arunc totul la gunoi numai vreau nimic nimic inapoi; x•

Nu vrei sa auzi de mine? Surzeste`winking! Nu vrei sa ma vezi x_x? Orbeste silly! Nu ma vrei in preajma ta confused? Dispariii :X

Sunt atatia ce ii spun: " Stii papusa. te iubesc! ". Si asa de simplu le raspunde : " Sorry boy. Da` nu esti ce`mi doresc!

ו♥°chιaя daca иυ ѕυит тσaтє яσz.тσт тι ℓє cσℓσяєz єυ σdaтa!ו♥

Tu vrei să`mi explici mie ce? Tu nici nu ştii cum e, Tu nu faci diferenţa între iarbă şi Vitamina C.

Parca e ea.Cea care spune mereu "te iubesc" in loc de "multumesc":X

Viata ta e roz dar carioca e la mine

Sh orice v0rba de`a tha vrei Sa aiba si`un efeCt... felul tau de a iubi l`am conSiderat defeCt.

Hai trage.ma in piept si tine.ma.n plamani! Sa fiu la tine.n cap inca vreo 2 saptamani; xx!

Decat ` o Dragoste ` Ce ` nu mai ` Are rost ♡ ` Mai bine ` Sa uitam :* ` ● ` Ce intre ` noi a Fost ` :* ღ

→` Nu stiu`;|` ce Sa` mai ZicC` :]`●` Se vede`;;]` Clar ca-mi Lipsesti` :-x`ღ` Si`mi vine` :]` sa mor` :-x` •º`ca `Tuu` ` nu Mai esti` `

тσтι ιмι ѕρυη: -nu яєηυηтa- -nu mai ρℓaηgє- -тσтυℓ νa ƒι вιηє- ∂aя єυ ℓaѕ ¢aρυℓ ιη נσѕ ѕι ℓє ѕρυη: - nu-ι ρaѕa ∂є мιηє

Din cand in cand isi face din nou loc in inima lui. Si nu va putea uita niciodata ca a fost o parte din el candva …

O privire. Amandoi stii? Asta e tot ce ne-a legat inca din prima zi si soarele va straluci cand impreuna vom fi.

Dragoste = atractie trecatoare urmata de traditionalul : Du-te dracu! :]

Se chinuie sa para indiferent. Degeaba se ascunde :]. Ca e sau nu indiferent. Pe ea o doare fix in cot. Nici acolo;].

Ai uitat sau nu, sau o dai ca nu mai stii? Sau te scuza faptul ca atunci eram copii?;;].

sper ca iti plac :-x funda?;;}

3 răspunsuri:
| vasyutza a răspuns:

Peste tot pe un-d ma uit vad doar chipul yau daca nu as avea ochi chiar miar pare rau:X

zambeste, plage, tiba, se framanta asta-sunt eu

sus este o stea iar jos plange inima mea

uitete inainte si o sa vezi drumul pecare trebuie s-o iei

dumnnezeu a inventat dragostea iar noi o folosim in batjocua

uni nu accept dragooste si face ca ia sa dispara ...asaaaaa

funda? haide ca am fost prima.te logg mult eu le am inventat sper ca am ajutat funda? te rohh
ai sa vezi ce ai pierdut, dragostea de mult de multtttt

| HopeInLove a răspuns:

Http://gabitza-98.blogspot.com/ funda pls:x gasesti mai multe lucruri:(