| AnaaMaria1995 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri pentru ca un baiat sa isi dea seama ca imi place de el love struck! Fundita pentru cele mai bune! :*

Răspuns Câştigător
| BlackPearl_7260 a răspuns:

Te iubesc, dar nu-ti dai seama. love struck

Dorinta mea este sa-ti spun cat de mult te iubesc!

Te iubesc pentru ca existi, te iubesc pentru ca ma faci sa rad, te iubesc pentru tot ceea ce esti tu, TE IUBESC pentru ca TE IUBESC! "

Iubirea…… ce rost are sa iubesti daca niciodata nu ai parte de ea?!

Daca ai fi o lacrima in ochi mei nu asi plange nici o data. Si chiar daca asi face-o asi lasa lacrimile sa coboare adanc in inima mea ca sa vezi cat de mult TE IUBESC! "

Esti un trandafir crescut in inima mea. Promit sa devin apa, aer, pamant ca sa nu te ofilesti, dar tu promiti sa infloresti doar pentru mine? TE IUBESC!

Trandafir rosu inchis te iubeste cine-a scris, dar as vrea ca cititorul sa iubeasca scriitorul…

Esti primul` meu gand inainte de a ma trezi si esti ultimu` meu gand inainte de a ma culca…

Inima-mi plange cu suspine fiindca tu nu esti langa mine. Stiu departarea este grea dar te rog nu ma uita! " love struck funda?

1 răspuns:
| ela_4410 a răspuns:

1.Vata de zahar? NU…Capsuni? NU…Ciocolata?! NU…Nu pot gasi nimic atat de dulce ca tine!
2.De ce te simt atat de departe si nu-ti aud cuvintele de dor, cand un sarut ne mai desparte, si cand splendoarea inca ti se mai simte…
3.As vrea sa colorez padurea, sa pot s-o fac in mii de feluri, sa pot sa intalnesc iubirea, ce se coboara dinspre ceruri…
4.Am nevoie de 5 minute din viata ta: in primul sa te sarut, in al 2-lea sa-ti spun ca mi-e dor de tine, in al 3-lea sa-ti spun cat de mult te iubesc iar ultimele doua sa ramai cu mine…
5.Cat de MULT te iubesc … nu vei sti NICIODATA… ai patruns in inima mea fara sa-mi dau seama …astept sa vina ziua aceea cand totul va fi asa cum ne doream…