| Puffulethe a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri pentru pentru fostul meu iubit, care m-a parasit pentru o "zdreanta". Vreau ceva in genul "
crezi ca ma facii geloasa cu târfa taa?
Nu baiatulee!
Chiar nu-mi pasa de Ea.
asta esTe ca sa vada "prietena taa"
cã tot eu sunt viata taa." Fundita love struck

6 răspunsuri:
| DeutssDee a răspuns:

Faa`! Thu aia care stii mai multe despre mine decat stiam eu`! Stii toate astea pentru ca viata ta e mult mai plictisitoare decat a mea`!tongue ( pentru acea fata)
Cand stai cu ea, te gandesti la mine`! Iar mie oh go on nu`mi mai pasa de tine`!
Chiar daca esti cu ea tot pe mine ma numesti iubirea tha`!

| Puffulethe explică (pentru DeutssDee):

Mai da`mi, mai ai?

| Puffulethe explică (pentru DeutssDee):

Mai da-mi, mai ai?

| DeutssDee a răspuns (pentru Puffulethe):

Sorry dar eu le compun si nu prea mai am idei`!

| alevip a răspuns:

De ce arati ca iti pasa? Lasa statusurile si astea sunt gesturi de copila te minti oricum singura punand astfel de statusuri.

| Puffulethe explică:

Vreau sa stie el ca nu-mi pasa de el si sa ramana cu aia