| daNNusa a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri pentru un baiat care il plac si are alta prietena si de fapt nu stie ca eu il plac love struck va rogg love struck dau fundaaaaaa ` :X:X:X:X

1 răspuns:
| Byanka_5046 a răspuns:

Eu raman cu amintirea ta iar tu cu zambetul meu

Si tot astept dupa tine, astept sa vezi cat de mult tin la tine

Singura pasiune a lui sunt eu.Restul sunt doar placeri!

●Mereu vei căuta la ea●Tot ce adorai la mine cândva●

Am ramas aceeasi Fata de care stiai si-atunci``.Dar acum nu mai sunt Papusa pe care, când n-o vrei.`o arunci

Cand o vei Imbratisa`.Te va Durea`. Pentru ca in Ea`.Se va reflecta`. Doar imaginea Mea

Te iubea, fraiere! Chiar te-a iubit.Priveste-o acum dar stai departe.Ea nu te mai vrea.E mult prea tarziu pentru regrete.Te-a uitat! Nici nu poate sa te mai ierte.
Vi • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna`!

Te uiti ca Fraierul in trecut. Abia acum Iti dai Seama ce`ai Pierdut.Cand ma Vezi ca Zambesc frumos. Iti dai Seama ca esti cel mai mare Prost!laughing

Imi zici ca e golan…da stiu bine… Dar golanu` asta ma iubeste pe mine…

Cu indiferenta ta` M`ai facut mai tare` Acum nu`ti convine` Dar incet, incet` Calc pe urmele tale` Si abia acum vezi si tu` K indiferenta doare!?""

"AhA.AhA uita-te La PoZa MeA.Si AdUtI AmInTe Ca M`aI lasat PtR zdreanta Ta.

Cand ai nevoie de mine numai sunt aici…Du-te la zdreanta ta…. poate ea isi face griji