| AnaaMaria1995 a întrebat:

Vreau si eu niste versuri din melodii.sau statusuri despre iubire neimpartasitasad...Multumesc:*

3 răspunsuri:
| Triunghi a răspuns:

Dragostea eterna dureaza 3 luni/

Te iubesc dar tu nu ti-as spune
Sentimentele's nebune
Cand pe tine te privesc
Simt ca ma indragostesc

| zonik93 a răspuns:

Tu cel care cunosti atat de bine
Toate cuvintele care ucid, le stii pe de rost
Asta pentru ca le'ai auzit de foarte multe ori pana acum,
Iti amintesti cum a fost cand ne'am vazut?

Dar tot s-a schimbat, pe inima mi-a pus un lacat.
Si'n treacat de ma gandesc la el, doar cand mie'frica.
Poate n'are nici un rost acum se strica.
Dar stiu ca daca vreodata striga dupa ajutor.
Repede ma dau de gol, vreau sa'l stiu bine pe viiitor.

[Dansez cu pozele vechi sa imi amintesc de mine.Parca nu mai cunosc pe nimeni, vad doar fete straine.'Sunt singur ca nu am crezut in suflete pereche. Dansez cu o sticla goala si cu o poza veche.]

[;-j Am un zambet frumos, stiu mi l'am vazut in poza.`Acum zambesc cu berea la doi sau cu patru doze, straight face ]

Esti Inca Aici`. Te Caut Prin Pat Atunci Cand dOrm`Te Simt Cum M'atingi`Te'aud Ca Prin Vis Cum Spui sOmn usOr`Nu Vreau Sa Te Sun`Mi'e Frica Sa'mi Spui Ca S'a Terminat.`Iar Sufletul Te rOaga Mereu Sa Nu'l Fi Uitat :X

'nu eSthi Un canteC, ce`l Uit preaaa UShor`. Nu esSthi un trecatOr`, :X

.`aTaTeA` mOtive mi-ai dAt` sa Te lAsS`! cAnd lAcrimi AmAre imi curgeAu Pe` ObrAz`. E vinA tA`. ca mi-am pierduT increderea`!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''eu te iubesc de mult de cand eram copil eu te iubesc de mult dar tu nu stii'',''ochii tai cand ma privesc simt ca innebunesc nu pot sa iti marturisesc ce mult te iubesc''