| mihai1997 a întrebat:

Vreau si eu noul design de facebook cum mi-l pot activa?

Răspuns Câştigător
| HidroGeNn a răspuns:

Sal.
E simplu instalezi asta :https://addons.mozilla.org/fr/firefox/addon/stylish/ dai pe scrisu ala in franceza cu verde...
dupa aia dai la addons - extensions la firefox si ai acolo addon-ul `stylish` undeva trebuie sa ai `preferences` si jos ai manage styles. dupa aia dai pe userstyles.org/ si alegi de pe pagina facebook si dai instal gata sper ca ai inteles

| mihai1997 explică (pentru HidroGeNn):

Nu folosesc mozila.dar am inteles..prefer sa astept sa imi schimbe cei de la facebook fatada

| HidroGeNn a răspuns (pentru mihai1997):

Nu trebuie sa tio schimbe ei ce ti-am explicat mai sus o schimbi tu cand vrei si cu ce vrei de pe situ-rile de acolo

| mihai1997 explică (pentru HidroGeNn):

Ok.dar pe laptop nu pe smartphone...si pe google chrome merge sa fac asta?