| AbcElly a întrebat:

Vreau si eu nume de actrite/ori, cantarete/i... dar nu din astea de acum, ceva
de genul lui Marilyn Monroe.

Daca se poate tot la fel de celebre ca ea!

>Mersii!big grin

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Greta Garbo,Jean Harlow,Bette Davis,Joan Crawford,Joan Bennett,Anita Paige,Vivien Leigh,Ava Garden,Joan Fontaine,Rita Hayworth,Lana Turner,Betty Grable,Katharine Hepburn,Ann Sheridan,Lucille Ball,Judy Garland,Elizabeth Taylor,Grace Kelly,Audrey Hepburn,Sophia Loren,Natalie Wood,Brigitte Bardot,Joan Collins,Kin Novak, Jayne Mansfield, Faye Dunaway...si multe altele...