| pufoletedebomboana a întrebat:

Vreau si eu o crema de corp foarte parfumata. Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi plăceau alea de la Avon în cutiuţe ca de iaurt. Aveam cu cireşe+migdale şi fusesem "remarcată", lol, "Mmm miroşi a piersici" laughing Presupun că diferă la fiecare persoană datorită pH-ului pielii.
"Volare" de la Oriflame miroase bine şi îmi plac aromele de vanilie, piersici, fructe de pădure. Yives Rocher mai are creme de corp f. bune.