| Andreutzaaandreea a întrebat:

Vreau si eu o descriere pentru halloween pentru costum de papusa moarta( eu o sa ma imbrac intr-o rochie maro cu buline un dres negru si machiajul o sa-mi fac fata alba si o lacrima pe obraz) dau un fundoi mare da numai sa ma ajutati e urgent

1 răspuns:
| MarrieMarie a răspuns:

I will gonna dress up in a brown dots dress.I'm gonna make my face white with make up and I make a tear on the cheek.I am a dead doll so I will put some black shoes.nu e lunga dar...