| liner a întrebat:

Vreau si eu o iubita, dar nu stiu cum sa actionez mai ales atunci cand nu o cunosc dexenpu pe mesenger, la o fata necunoscuta ai sp buna iar ia imi raspunde tot buna sau imi mai raspunde buna cine esti, iar mai departe nu stiu ce sa mai zic. ajutati-ma si pe mine va rog frumos!

1 răspuns:
| Pisiquee a răspuns:

Eu stiu dc nu ai o prietena :
1.Nu stii sa scrii corect.( De abia am inteles ce ai scris acolo, macar mai citet sa fie, nu chiar corect)
2.Te milogesti ca nu ai o iubita.
3.Nu stii sa comunici.
So. uite pasii ca sa ai o iubita :
1.Sa stii sa vb.
2.Sa vezi cum arati.( Sa te mai aranjezi si tu daca ii dai webu )
And.cum sa vb cu ea :
U : buna
She : buna. cine esti?
U : un baiat thinking
She : care?
U :...( ii spui numele tau )
She : Aha.
U : Cati ani ai? De unde esti? Imi dai vreo poza cu tine?
Si tu ii dai cu tine daca spune ceva.Cam asa e o discutie din ziua de azi.Ii spui si tu sa va intalniti undeva.si din astea tongue
Bye.