| LollySab23 a întrebat:

Vreau si eu o lista cu melodi gen emo sau hip-hop, ceva care sa arate cum e viata in realiatate si ceva de genul,, urasc viata,, nu stiu.

5 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Melodiile emo nu iti arata realitatea vietii copile

| cristiannn_8836 a răspuns:

Uite... daca vrei hip-hop, rap adevarat, asculta parazitii sau bug mafia.Parazitii mi-au deschis ochii dar depinde ce intelegi din melodiile lor. Sper ca am ajutat!

| anda1998 a răspuns:

"Locul potrivit"
"Tu"-guess Who feat. Spike
Aceste melodii descriu viata exact asa cum e ea in realitate.
fundita? pls big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paramroe, the killers, three days garce, tokio hotel, linkin parca, blood on the dance foor... daca mai vrei sa iti plac astea ma gasesti pe id-ul 'mede_gaby_31'

| ● Extra Acidϟ αşα сă own a răspuns:

tonguerolling on the floor

Vescan & Ligia-Ultima Ploaie

vescan - 2012 sfarsitul lumi (prea tare mel)

emmy- vocea mea
tonguetonguetongue