| Anelisse a întrebat:

Vreau si eu parerea vostra sincera: http://file-din-jurnal.blogspot.com Spuneti-mi daca va place, daca nu va palce...:) pareri sincere!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur eşti un mic talent, care poate deveni un mare talent.
O observaţie tehnică : pe blog se scriu articole mult mai scurte decât compunerile tale. Rişti să ţi se citească doar începutul. Cred ca ai fi mult mai potrivită pentru o revistă clasică, pe hârtie. Dacă vrei neaparat şi jurnal pe net, trebuie să scrii mai concentrat. E drept că literatura de genul celei pe care o scrii nu se face concentrată...
Te invit pe blogul meu, lecturirecenzate.ro Şi succes!

2 răspunsuri:
| SecretAgentLyla a răspuns:

Este foarte frumos...desi ar trebui sa nu fie atatea postari la meniu.incurca privirea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa spun daca sunt Asistent-Tehnician... am facut totul pentru buna mea prietena...Bineinteles ca imi place ce am facut dar as mai face si altele (pana si reclamele sunt facute de minedon't tell anyone, nu ezitati sa face-ti click pe eledon't tell anyone)