| Anonim1842 a întrebat:

Vreau si eu plz video-ul de pe net cu Logan Paul cand gasise un cadavru in padure necenzurat cum era el.Sunt doar curios de ce a primit asa de mult hate si sa vad care e treaba. Vreau un link cu video-ul ofer funda +vot (va rog nu spuneti ceva gen cauta pe net ca am cautat dar nu am gasit)

2 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Eu știam că video-ul a fost șters. Iar acum găsești pe net doar video-uri ai altor YouTuberi care reacționează la video-ul lui Logan Paul. Dar nu arată chiar tot din el. Logan a șters video-ul respectiv în urma hate-ului excesiv. Așa a pierd și un număr destul de mare de abonați.