| Gixaabaii a întrebat:

Vreau si eu porecle pentru numele Stefanialove struck si Mariana sau Iulia

Răspuns Câştigător
| Twp3w a răspuns:

Stefania:Stefy,Stefix,Ania,Nia,Stufix,Sleph,Fana,Fany,Shtef,

Mariana:Mary,Any,Rya,Ynna,Ariana,Maria,Mya,Mara,Ryanna,Marynna

Iulia:Lia,Iuly,Luya,Yla,Yulikutza,Yulik,Uly,Yulika,Julia,July,Lua,

Cam atat sper ca te-am ajutat. Te mai poti juca tu cu litere din nume... Le mai adaugi la sfarsit "a" sau alte litere. Pe curand kiss! FunDaaa?:X

3 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Stefania: Steffy, Annya, Any, Stef
Mariana: Marry, Ana, Maria
Iulia: Iuly

| Moov a răspuns:

Ştefania: Stufix Suxu Selph
Mariana: Mox,Mariii
Iulia: Iuly, Ioly, Lian

| madycumada a răspuns:

Stefania : Stefy, Stefitsa, Stef.
Mariana : Mary, Ana.
Iulia : Loli, lulu, Iuli.