| TeQui a întrebat:

Vreau si eu poze tari de pus la yahoo avatar! Funda +vott la cele mai frumoase! nu conteaza cu ce sa fie sa fie tari si nu cu prostii!

Răspuns Câştigător
| ღBrunette a răspuns:

Hey, Sakura! Incearca sa cauti pe google, ori daca nu, intra pe site-ul: http://weheartit.com si o sa gasesti acolo tot ce vrei. Ai mai multe categorii din care poti alege. Mult succes! >; d<

3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Hai ca e greu de tot!
scrie pur si simplu pe "google" : avatare si gasesti o gramada.
incearca!

| TeQui explică:

Auzi eu ma plik de alea nu vreau chestii de genul ala vreau ceva mai tare si daca nu stii taci!