| misumisu a întrebat:

Vreau si eu rapid cateva metode de copiat clasice. Stau singur in banca, ultima banca si in fata mea e unul destept dar nu vad nimic. Ofer funda si vot.

3 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Io am la toate materiile caiet mic
il bag sub ghiozdan in banca.
si cand nu e atent profu, ma mai uit un pic
sau in pura nesimtire: ma uit la colegu chiar daca e profu in clasa,
aia e, fie ce o fi
din disperarelaughing

| Vvistula a răspuns:

1.scrie pe spatee etichetei unei sticle de apa
2.scrie pe o foai cu un pix fara pasta in el tare sa se vada da nici sa rupi foaia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Eu aş avea o soluţie, dar cred că n-o să-ţi placă! Foloseşte timpul pierdut la calculator pe diverse siteuri ca să înveţi. Nu vei mai avea nevoie de metode de copiat şi vei avea şi ceva cunoştinţe în cap. Vrem să trăim ca americanii, dar să furăm ca românii! Asta nu se poate, nu merge. Dacă vrei să devii ceva în viaţă, trebuie să înveţi.
Dacă ai nevoie de un plus de informaţie, dă click aici http://lecturirecenzate.ro/