| RamonaPgstai a întrebat:

Vreau si eu sa am prieten apropo am 13 ani vreau sa cunosc un baiat de 13-14 ani cine vrea sa imi lase id-ul as prefera sa fie din bihor daca se poate daca nu si din alt judet! funda:X:X:X

2 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Nu esti pe matrimoniale, poate ai incurcat site'urile.

| Laura_2393 a răspuns:

Credeam ca doar baieti cauta sa gaseasca iubite pe messanger. Ce esti urata, timida ce ai? De ce nu incerci sa gasesti un baiat din cercul tau de cunostinte si te increzi mai mult intr-un strain de pe mes? Revinoti fetito si vezeti de scoala.Nu spun ca e ceva rau sa iti faci un iubit, dar asta daca cunosti un baiat pe care il placi si care te place nu prin intermediul messangerului. P. S. Nu pari o fata urata, lasa-i pe ei sa te caute, nu i plati cu funda, aici nu e piata, sa lase un baiat dragut un id si ii dai o fundita.