| MituPitu_3301 a întrebat:

Vreau si eu sa imi fac un cont pe Clopotel.ro aici http://www.clopotel.ro/user/inregistrare/
Completez totul, scriu codul din imagine dar spune ca nu am completat corect codul! Fac asta de 4 zile si nu ma lasa sa-mi fac cont din cauza codului!
CE SA FAC? Voua vi s-a intamplat asta? Nu stiu de ce... Cel ce ma ajuta la acest mister...

Răspuns Câştigător
| LaLii a răspuns:

Pai cand scrii codul din casuta aceia nu il scrie mic (fdre) scrie mare cu Caps Lock (FDRE) si iti va merge cu sigurantabig hug succes! Funda?

4 răspunsuri:
| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Eu am incercat acum si a mers scrie codul exact cum e acolo cu litere mari cu litere mici

| MituPitu_3301 explică:

Multumesc pentru raspuns dar acum e-mail ul este invalid...
DE CE? Exista, e prezent!

| SelenaSuperFan1 a răspuns:

Poate nu ai completat cu litere mari, sau nu ai inteles codul.

| SelenaSuperFan1 a răspuns:

V