| ramona0506 a întrebat:

Vreau si eu sa inteleg

se termina sezonul al 4-lea din hannah montana?

de ce nu o sa mai fie altul?

o sa mai cante macar?

dar nu poate sa faca asa ceva, are asa de multa faima pentru o fata ca ea...eu nu as inceta din cariera mea de cantareata, de ce fce o greseala asa de mare?crying

4 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Mylei cyrus a incheiat un contract cu cei de la disney iar sezonul 4 va fi ultimul

apoi mylei o sa faca o pauza din cariera ei de cantareata si o sa inceapa sa cante rock

cam atat stiu

sper ca ti-am fost de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sezonul 4 incepe pe 18. 09. 2010, acum se termina cel de al-3-lea. Nu o sa mai fie nici un alt sezon in afara de sezonul al-4-lea, din cauza ca a renuntat la Hanah Montana, va mai conta doar Miley Cyrus. Ea a renuntat la H. M. pentru. ca logotnicul ei a vrut, Liam Hemswort, el i-a zis lui Miley: ''Alege: ori eu, ori Hannah Montana!", iar ea l-a ales pe el...

| ramona0506 explică:

Raspuns anonim8-)

de unde stii?!

| AsteptAutobuzu a răspuns:

~ Eu cred ca se termina serialul dar tot o sa maii cante ca Miley Cyrus cum are piesa Can`t be tamed thinking