| Ğίααα a întrebat:

Vreau si eu sa`mi spuneti ce progr. de modf pozee poate taia Poza?
Fundiii; x.

8 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Photoscape e mai simplu --> cu crop

| traficanta a răspuns:

Photoscapetongue

| TeddyAn a răspuns:

Photoshop laughing

| Puffy26 a răspuns:

PhotoScape sau Picasa 3...Intri pe Photo Scape dai la Editor sa editează( nu stiu pe ce limbă e al tau) si dai pe ca să zic asa al trei-lea câmp.Alegi cum vrei sa-ti,, taie,, poza si NU UITA să dai inainte sa o salvezi pe Crop sau cruponeaza pentru. că dacă nu dai pe,, crop sau cruponeaza nu o salvează,, taiata,,, iar la Picasa 3 e ff.simplu iti dă din prima.Success.Fundăăpuppy dog eyes?

| MadaLoveUcv a răspuns:

Photoscape happy. intri in el. dai la editOr. pui poza.si dai jOs la crOp`happy. Funda?batting eyelashes .pa.pa:*:*

| Urzică a răspuns:

Photoscape laughing)

| aaaaaaa1 a răspuns:

Photoscape

| cocacola_4388 a răspuns:

Photoscape:*