| biscuiteletau a întrebat:

Vreau si eu sa-mi spuneti cum este ora voastra de istorie.si trebuie sa scriu un referat la ce facem noi in ora de istorie pentru revista clasei please help :*

3 răspunsuri:
| LauncherS a răspuns:

DE EX:la ora de istorie cu totii stm foarte atenti datorita profesoarei noastre care este foarte inteligenta, ne poarta prin trecut, ajutandu-ne sa intelegem intr-en mod mai distractiv si nu ne tine cu fetele incruntite si altee.Bai eu ti-am dat o idee...acum nu scrie asa.Mai infloreste si tu ceva fain pe acolo.

| biscuiteletau explică (pentru LauncherS):

Pwai da in primul rand e prof =]]] si mda. e cam nasol si ne sperie deci d`asta n-am eu idei de scris :]]]

| LauncherS a răspuns (pentru biscuiteletau):

Pai chestia e ca si eu am un profesor de genul dar daca vrei sa apara in revista nu trebuie sa scrii lucruri rele de el nu? Adica asa cred eu. daca nu scrie ce vrei tu.Profesorul nostru mai e si amuzant cateodata.Io stiu...infloreste si tu idei despre el sa fie acolo...winking