| Dulceata_1022 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu care e faza cu profilurile la liceu >big grin? mentionez nu stiu prea buna la mate happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Dulceata,
Un profil al liceului inseamna 2 materii pe care acel liceu le are intensiv. Cum ar fi : matematica-informatica, istorie-filologie etc. In momentul in care te inscrii la un anumit liceu te interesezi foarte aparte despre aceste profiluri pe care nu le mai poti schimba decat daca te transferi la alt liceu. Deci multa rabdare si timp.

Anisoara
Succes!

3 răspunsuri:
| Dulceata_1022 explică:

Scz pentru greseala "bine la mate " tongue

| M4RC3L a răspuns:

Pai profilele liceelor sunt foarte diverse si multe. Google e prietenul tuturor, poti sa cauti pe google liceul cel mai aproape de tine, intri pe site-ul lui, si acolo ai toate detaliilewinking

| cartman a răspuns:

Nu stii prea buna nici la romana happy