| UnCorazonLocoooo a întrebat:

Vreau si eu sa stiu ce e in mintea baietzilor, uni spun ca fetele sunt complicate si asa e, dar eu nu pot intelege baieti, de exemplu vreau sa stiu ce gandeste un baiat cand vede o fata care arata bine sau cand privesc intr-un mod insistent o fata, o privesc din toate unghiurile, ce inseamna asta? chiar nu pot intelege...

Răspuns Câştigător
| Adiiiina a răspuns:

Ca te plac sigur nulaughing!
Din punctul meu de vedere.straight face
Nu privesti o fata insistent doar ca o placioh go on
Tampitilaughing!
De ce se uita asa unii baieti?
De prostilaughing!

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Eu nu privesc insistent o fată niciodată, cu atât mai puţin analitic din toate unghiurile, cel puţin nu o fată pe care o văd pentru prima oară.
Ah, că mă uit la ea mai atent, e altă poveste. De obicei eu intru în vorbă cu fetele şi încerc să văd dacă au ceva în cap. Dacă au ceva în cap, mă gândesc direct la "ţigara de după" (sex) şi apoi mă uit mai atent la ea să văd dacă e posibil să am parte de ţigara de după.
Şi totuşi, depinde de fată.
Sunt puţini bărbaţi ca mine care se uită mai întâi la ce-are în cap. În cazul meu criteriul de departajare este ce-are în cap şi abia după aia aspectul fizic.

| User a răspuns:

"Ah. Ce m-as cu asta" laughing

| cornculapte a răspuns:

Si eu as vrea sa stiu cateodata ce e in mintea baietilor, pentru ca unora le e atat de greu sa spuna ce ii framanta...

| UnderGroundForMe a răspuns:

Unii baieti sunt mai emotivi si privesc fetele din curiozitate altii pentru alte aspecte fizice... de obicei pentru aspectele fizicewinking

| UnderGroundForMe a răspuns:

Unii baieti sunt mai emotivi si privesc fetele din curiozitate altii pentru alte aspecte fizice... de obicei pentru aspectele fizice iar apoi pe la sex normal

| whiteman a răspuns:

Pai raspunsul ii foarte simplu...la inceput cand vezi o fata care iti place, arata bine si te uiti la ea insistent, te gandesti direct la sex...la inceput, cand 2 persoane de sex opus se plac uu diar atractia sexuala nicidecum dragoste la prima vedere.deci Sex-ul ii primul happy
Stima WhiteMan