| alle_1861 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cui i s-a parut raspunsul meu stupid. Eu nu cred ca era asa.

http://www.TPU.ro/......-impresii/

Am spus ce am spus doar pentru ca mi s-a parut ca facea putina discriminare, ptc din cate stiu eu TPU este un sait unde trebuie sa ajutam pe toata lumea nu numai pe cei de varsta noastra.

Astept raspuns. :)

24 răspunsuri:
| cioko19 a răspuns:

Ei. sunt o groaza pe site care dau stupizi doar de dragul de a da laughing.
La toti ni se intampla, nu trebuie sa te simti aiurea :p.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Stai, mama, linistita. Sunt si unii care dau vot stupid la tot ce prind...numa' asa...de-ai dracul. Tu sa fii sanatoasa!

auran
| auran a răspuns:

Eii, mai sunt si oameni invidiosi pe varsta ta si atunci...na un vot stupid...

| alle_1861 explică:

@ eu_o_mare_enigma mersi de raspunshee hee

| alle_1861 explică:

@ nebundupatine normal ca nu mor laughing dar m-a deranjat pentru chiar nu mi se pare ca avea dreptu. Eu chiar m-am simtit putin discriminata. Poate am exagerat si eu, inteleg ca are dreptul sa puna ce intrebare doreste, dar sunt total contra discriminarilor.

| alle_1861 explică:

Nu am pentru ce sa fiu fericita, dar chiar m-am amuzat putinhee hee

| alle_1861 explică:

@eu_o_mare_enigma mersi pentru explicatie, chiar nu stiamhee hee
Si vad ca acum am suparat pe altcineva care imi da voturi nefolositoare la explicatiile pe care le-am dat.laughing
Eu va multumesc tuturor pentru toate voturile. happy

@jupiter Cred ca TPU nu este chat.

| alle_1861 explică:

@Jupiter Nu cred ca TPU este chat.* (scuze graba)

| alle_1861 explică:

@Sensei.BRO chiar nu ma mai complic, ptc nu se merita, vad ca este multa lume care pune intrebari mai stupide decat raspunsurile mele.Am citit o intrebare de am ramas socata, si normal ca intrebarea era despre Miley.
Si chiar sunt curioasa cine ne-a dat la toti nefolositor thinking

| alle_1861 explică:

@eu_o_mare_enigma s-ar putea dar intrebarea suna asa: " Care este parola si adresa de mess a lui Miley". Cum sa nu ramai socat? Ma intreb cum de a fost aprobata.

| alle_1861 explică:

Atunci nu, multumesc. laughing

| alle_1861 explică:

Nu stiam ca mi se baga ceva in buzunar. Tu esti cumva acel Timishan?

| Jupiter a răspuns:

Nu a fost vorba de discriminare. Pur si simplu dorea fete de varsta ei cu care sa vorbeasca.

| Jupiter a răspuns:

@alle - nu-i nimic, stai linistita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celui/celor, care te-a/u votat, logic. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mori pentru un stupid? intr-o luna ai sa faci sute ba chiar mii cu putin ajutor big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai uita-te cite stupide am eu si cind o sa vezi diferenta o sa-ti treaca supararea, o sa fii chiar fericita laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alle-inseamna ca tu nu cunosti notiunea de ''vot stupid''. iti spun eu, cu cat ai mai multe voturi ''stupid'' cu atat mai mult esti iubit/a. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@auran-dar tu nu trebuia sa dormi la ora asta? rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap, eu credeam ca nu ti-a placut raspunsul, desi ai spus ca te-a amuzat si ca mi-a oferit nefolositor. Dar vad ca toti avem nefolositoarebatting eyelashes Oare cine sa fie cel deramjat? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@alle-inseamna ca eu din acest motiv nu imi mai revin din soc, deoarece zilnic citesc intrebari socante. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti trimit eu cateva intrebari, nu iti mai revii in veci. laughing

| PatratzelPatratDin9 a răspuns:

Era unu @Timishan care a incarcat la greu pe multi, mai ales pe una, da am stat ieri de vorba cu cineva si mi-a spus ca n-a avut treaba cu aia calariti de stupizi, si mai e si un om minunat daca-l cunostihappyParerea mea e sa nu mai luati in seama stupizii, ori cereti in grup sa se scoata acest vot stupid, si gata treaba fratilortongueDaca tot este TotiPentruUnu, faceti petitie sa se scoata, si cei sensibili in orgolii nu vor mai suferihappydaca cineva stie ca nu este prost, ce se supara de la un strain ca l-a votat asa?thinking Hai s-o luam altfel - Daca lasa cineva compul nesupraveghiat, cuTPU deschis si vine un copil la el da care a vazut ca ala mare voteaza cu sageata, si da doar pe stupizi, ce vina mai are stapanul contului? si da pagina inapoi si nu se mai vede ce s-a votat...NU VA MAI SUPARATI PE ASA CEVA... E STUPID! Treceti peste treaba astaq orgolioasa fratilor si concentrativa pe ajutorul ce vreti sa-l dati, nu pe ce vi se baga-n buzunar!happyPt cei care au fost votati de Timishan cu stupizi, imi cer eu scuze in locu lui! La revedere si sa fiti sanatosiwinking

| PatratzelPatratDin9 a răspuns:

Mamica draga, eu am vulva intre picioarebig grinstii ce-i aia? cauta-l pe @Timishan in alta parte.Io nu-l cunosc personal, am si spus, si dau voturi la cine vreau cum cred ca merita. Daca ma asemeni cu cine nu trebuie, cred ca @Timishan n-a fost prost cand a facut ce-a facut.Io nu-ti dau stupid, dar uite ca ma bag la toate raspunsurile tale si-ti dau nefolositoare LA ORICE, sa vad ce facitongueE ora 23 cu 6 minute dupa, ziua 3 august, ca vad ca se aproba si dupa zile pe aici intrebari si raspunsur