| mariana_3801 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum sa imi fac un cont pe youtube

4 răspunsuri:
| NorbO a răspuns:

Dai click pe creati un cont sau register.
Completezi datele dai Accept si probabil iti vor trimite un email de confirmare iar tu va trebui sa dai click pe linkul primit de la ei atata tot!

| Andarock a răspuns:

---> Uite un video care iti arata foarte explicit cum sa-ti faci cont pe Youtube : http://www.youtube.com/watch?v=VivN63wwKlY

---> Ma bucur ca te-am ajutat! :::

| BlackVeil a răspuns:

Prima data dai click pe "creati un cont",dupa introduci adresa de e-mail,locatia,data nasterii,sexul si dai accept. Dupa ce ai dat accept, iti cere sa creezi o parola si sa introduci cuvantul de singuranta(il afiseaza acolo).Iti va cere numarul de telefon, prin care sa-ti trimita un mesaj(text sau vocal) cu un cod cu care confirmi contul.