| Alynutza_1634 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu: mie imi place de un baiat; el ii place de mine. El nu prea vorbeste cu mine si a spus la toata scoala ca sunt cu el iar el nu mi-a spus nimic. Eu nu mai vorbesc cu el deoarece sunt foarte suparata ca s-a batut cu un baiat si a dat vina pe mine. Eu nu stiu daca sa mai continuu sa mai fiu cu el sau il mai plac. Imi puteti da un raspuns?

Răspuns Câştigător
| MissmysteriousS a răspuns:

Pererea mea este sa continui relatia cu el deoarece aveti sentimente reciproce; dar asta nu-l scuza de faptul ca a dat vina pe tine dintre bataia cu acel, in aceasta privinta stai serios de vorba cu el si fa-l sa-ti spuna de ce a spus acest lucru, pentru ca depinde de ceea ce iti spune din acest conflict sa-ti spuna lucruri nesigure si el nu este potrivit pentru tine...

3 răspunsuri:
| TheVampireDiaries a răspuns:

In primul rand se scrie:lui ii place de mine, nu el ii place de mine
apoi :sau il mai plac-ce vrei sa spui cu asta?
In al doilea rand te voi ajuta:lasa-l

| monica2201 a răspuns:

Daca e mincinos si face chestii din astea mai bine lasa.lwinking

| g3orgy_2205 a răspuns:

Buna,nu ai cum sa nu mai placi asa pe cineva ca a facut ceva.Cum adica sa fi cu el daca nici nu prea vorbea cu tine. Poate a zis ca e cu tine sa se laude ca esti cea mai populara din scoala sau frumoasa sau ...nu stiu dar daca te placea nu dadea vina pe tine. Deci eu zic sa-l inviti si sa vorbiti sa-l intrebi de ce a facut asa daca te place de ce a spus tuturor ca sunteti impreuna si ce vrei tu daca nu poti intr-o pauza sa vorbesti cu el sau dupa ore.Bafta,sper ca ti-am fost de folos