| Alycaaaa a întrebat:

Vreau si eu startusuri romantice fundita pentru cele mai bune

2 răspunsuri:
| Alycaaaa explică:

Ea e o copila care te iubeste nu stie ce e sa iubisti asa ca invatzo explica-i cand greseste pocnesteo daca intrece masura si daca te asculta inseamna ca te iubeste:X:X:X

| madalyna a răspuns:

Satul sa ma prefac mereu, sa zambesc tuturor in jurul meu, sa fac mereu pe plac sa par de neclintit, sa iubesc un vis si doar in vis sa fiu iubit.

As vrea sa cred ca dupa moarte.Am locul meu acolo sus.Si inca vreau sa cred ca poate... Voi fi fericita indeajuns.

Merita un oscar pentru cat de bine joaca.Ii spune ca il iubeste.S-o mai ierte odataa. El crede si tace.Cum il minte pe el.Cu inca 2, 3 La fel face.

Baietii din Strada toti vor sa puna mana.Dar eu sunt doar a lui.Si voi fi intotdeauna!

Ai un mod de a veni usor la mine. Si cand iei, iei tot ce e mai bun din mine.

Pentru mine s-ar lasa de vagabonzeala.Eu sunt printesa lui.Chiar si atunci cand ma inseala stiu ca-i doar o aventhura goala si ca-n inima lui doar eu sunt campioanaa!→♥←

Viata e un trandafir la care fiecare petala e o iluzie,iar fiecare spin e o realitate…

Orice film, prietenul,sau carte sa-ti povesteasca despre mine inc-o parte. De lucrurile bune atunci cand n-o sa fiu. Sa iti dai seama cand o sa fie prea tarziu.

Viata e o lupta la care nu trebuie sa renunti nici macar in gand!

BRAIN is the engine of your body, but HEART is the engine of your life.

I love my life,this because you are my life!

Am invatat ca poate, pentru lume, tu esti numai o persoana, dar pentru anumite persoane, tu esti lumea toata!

Fata destepta! Saruta dar nu iubeste, Asculta dar nu crede, Si pleaca inainte de a fi dezamagita!

♥ڪےღ ●°____"De atunci si pana acum` a trecut cevabatting eyelashes. Si vreau sa stii ca tu ink` faci parte din povestea mea! love struck___๋°●ღڪے♥laughing