| Barbie_9607 a întrebat:

Vreau si eu status de genul: "Sunteti praf si tu si ea!" fundalove struck

3 răspunsuri:
| BetterThanDrugs a răspuns:

Heei:*

Ce' te uitzzi asaa la mine? Du'te la naspeta de gagikta si nu mai intreba de minewinking

Sunteti atat de praf.incat pot sa va trag pe nassmug

eu pot sa am o Lume inTreaGa la degeTu` miC … dar Tie curvO un aLT deGeT iti dediC [ __|__ ] •

Cand ma barfesti,imi dai satisfactie...
Cand ma invidiezi,imi dai importanta...
Cand ma copiezi, imi dai valoare...
Orice ai face, pe mine nu ma doare`! \:d/

E timpu` Sa trec la nivelu` urmator. Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior

• C? i? u`? i? să;;] de? i? e; şi de`? e? s? :]?`!? să` fiu;; x? e? eu`? cee? şi ›? f? ă`;* c? e f? ce ex? c? >; d< ce v? e?`?`!

Nu mă interesează ce crezi tu, nu te cunosc;;].E O tara libera.decii. esti liber sa fii prost :*

Neuronul tau infect isi cam bate joc de tine, Cand vorbesti mult fara rost te faci de rusine`!

•Eu pot sa zic ca esti curva uh insa poti tace pentru ca Stii ca am dreptate!

Ce fac? Cum fac? treaba mea! vz ca prinde invidie pe mine tarfa ta

Nu esti decat o marioneta si iti dai impresii.esti ''vedeta'' ma faci sa rad.esti chiar penibila.dar tu te crezi ''irezistibila''

Crezi ca ma faci geloasa quu'ea?winking Du'te fraiere ca arat de 10 ori mai bine cu eaawinking_l_

| Ge0 a răspuns:

Cât tιмρ ιυвeşтι , ιeяţι ♥ .

#Te minti si acum, ca desi iti este dor, ai pus orgoliu in fata sentimentelor! M-am schimbat şi pot visa acum. Nu mai vreau să cer. Voi obţine oricum ! • Iubeste-mã, urãste-mã ! În ambele cazuri tsi-e gândul la mine ! Nimic nuu` ne sta`n cale! Unde suntem n0i e s0are love struck Ma copiezi . si ?! Ce-ai rezolvath`. O papusa cu o zdreantza e greu de egalat!Imi iei stilul,textile …. Si sti dc?Vrei sa ajungi exact ca mine ,da … n`ai sanse! … asa ca M.A.R.S! Papusa batting eyelashes. Itsi dai prea muLta importantsa.Cand defapt esti doar o zdreantsa rolling eyes ! Te`ai schimbat si nu`mi pare bine Dar prefer sa ma impac cu ideea decat cu tine Si pe toti ii mint ca te-am uitat Stii de ce? Pt ca niciodata nu am cerut mai mult decat am dat Crezi ca nu simtraised eyebrows?Te uiti insistent la mine si nu'ti pasa ca te mintoh go on Iti doresti doar o privirebatting eyelashesVezi in ochii mei iubire:X Adv!smug Dar nu e pentru tine!hee hee El imi poate aduce acea schimbare. Vreii sa pari dur laughing . Pe miine nu ma sperii ! . Iei teapa de la miine cum ia Tom de la Jerry batting eyelashes

Daca intr-o zi plangi ,cauta-ma!Nu promit sa te fac sa razi dar pot plange cu tine .Daca intr-o zi iti vine sa fugi, cauta-ma!Nu promit sa te opresc,dar pot fugi cu tine.Daca intr-o zi ma cauti si nu raspund ,vino,poate am nevoie de tine! May baiathule , tu ce stii de mineh ? Cha`s frumoasa si cuminte !? mah , uita-te la caracteru meu...si la ce stil am...beib`pe spate te-am dath ! kiss

Ai mintit prea mult,cine crezi c`o sa te creada? Degeaba esti frumos,ea nu vrea sa te mai vadawave. Degeaba incerci sa ma intorci di drum .E randul meu ca sa ma joc cu tine acum :p winking

| Gabriela_3094 a răspuns:

Le dai la o parte si mergi mai departe!
Si imi amintesc "ii am pe ai mei cu mine" Orice`ar fi "cu ei e un pic mai bine"
Oricare va fi "ea" nu va purta amprenta meaa!

Doi ingeri, un peisaj si un tablou, Captivi intr'un paradis ce sa aprins!

• Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea
Zambeste! chiar daca de fapt lumea ta se prabuseste.

Barbatii au descoprit focul dar femeile au invatat cum sa se joace cu el.

Girl. you and I are magnetic. and you can feel it. so why put off the inevitable.
->if you have a dream you have to at least try to live it!
• Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta •
Am petrecut cu tine mii de clipe minunate:X.Te iubesc prin vorbe, gesturi si fapte!:X