| pupiii a întrebat:

Vreau si eu status gen: Am o inima mare pana in momentu cand sunt calcata in picioarebatting eyelashes
fundahappy

2 răspunsuri:
| ShyKido a răspuns:

Statusuri din astea, dupa parerea mea, nu dau bine. daca vrei neaparat sa fie pe romana si despre un anumit subiect, de ce nu faci tu? happy Sa fie despre proprile intamplari si sentimente, propria persoana si dupa felul in care te simti atunci cand le-ai postat.

| DeeDeeRulzz a răspuns:

Iti propun alte statusuri, triste, daca doresti : Acum ma suna cand da de greu sa'i zic o vorba buna Vine si pleaca cand vrea el din viata mea Stie ca orice mi'ar face il voi astepta si il voi ierta toata viata mea Ma doare, nu pot trai fara el...Adevarul doare, durerea nu trece. ei prefera sa ma considere drept fata care mereu zâmbeste...■•` Ai s-o` priveşti` ` ღ`Şi ai` Să te Gândeşti` :]` Indiferent cυm` a fost Ea` ♥` Odată a` fost a Meaa`! Sper ca ti-am fost de folos big grin