| DeEa_4814 a întrebat:

Vreau si eu statusuri: ca mi s`a luat de viata asta de ***sad. ceva de genul: Singura eu` cu mine impotriva tuturor`. / Nimeni nu`mi va duce lipsa daca` maine mor. funda:X

3 răspunsuri:
| Deny93 a răspuns:

Sh eu am aceiasi stare de vreo 1 luna cam asa, dar cel mai bine ar fi sa te relaxezi sh sa iesi cu prieteni sa te distrezi si sa uiti :*

| Mady5Stars a răspuns:

Eh e o stare trecatoare stai linistita...eu zic ca in loc de status-uri sa iei o pauza sa te odihnesti putin happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu trec cam prin acelasi lucru... depresie crunta! trebuie sa te relaxezi si sa incerci sa te gandesti la altceva.big grin