| DeEa_4814 a întrebat:

Vreau si eu statusuri: ca mi s`a luat de viata asta de ***. ceva de genul: Singura eu` cu mine impotriva tuturor`. / Nimeni nu`mi va duce lipsa daca` maine mor. funda:X

3 răspunsuri:
| Douapunccteunics a răspuns:

Zâmbește azi, mâine poate fi mai rău! Trăiește clipa, nu ști cănd poate fi ultima!

| IoanaAndrei a răspuns:

Esti o emo proasta lumea e plina de dragoste daca stii unde sa cauti. accepta frumusetea lumii in inima ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

|| Stii` ca Viata` e ca zarul.`! se rostogoleste.`! Cine e mai prost`. aLa` se Parleste.` =x "

● ´Vreau talk to the hand sa-tSi 0fer :*! ce tsi-am pr0mis love struck. Vreau smug! viata talk to the hand tha reala day dreaming ´. Sa fwie :*! dwe ´ vis >; d