| Juliebelle a întrebat:

Vreau si eu statusuri care sa faca referire la prietenii false, dar bine ascunse, siguranta de sine. si multe altele. fundita:X

Răspuns Câştigător
| Christina a răspuns:

Sa nu-ti faci prieten din omul care nu ti-e pe potriva. Sa ai legaturi cu cel care te merita si sa-i tii departe pe cei care nu te merita!

Inainte sa arati cu degetul... Fii sigur ca mana ta este curata!

Zic... du-te, somn usor Fa bine, in viata mea sa nu te mai strecori

Cand cel de langa tine`i doar o trista minciuna...In orice relatie gasesti acum un inteles...Nu le rupe capu. ignora`i si scapa de stress

Dezamagita? Da.Mai conteaza ceva? Nu! Hai paaa!

Incerc sa nu arat mereu cat de mult ma doare, si-astept la fel ca toti s`apara raza de soare

De la cine nu te astepţi, ăla te dezamăgeşte!

Intr`o zi. Usa care m`a lovit. Va cersi sa ii mai calc pragu'!

2 răspunsuri:
| jonny_7794 a răspuns:

Hip-hop-ul este viata, si viata-i in hip-hop...asculta-l si inceaca sa-l intelegi

| MunecaChucky a răspuns:

Inainte sa vezi paiul din ochiul altuia vezi barna din ochiul tau...asta o folosesc des