| mihaelaa18 a întrebat:

Vreau si eu statusuri de despartire, dor, uitaresad dar sa fie mai noihappy

Răspuns Câştigător
| Wh0Me a răspuns:

Impinsa de ura am cedat si s`a intampat ca de cele mai multe ori sa fiu eu cea vinovata, am incercat sa fac ceva ce am crezut ca`i bine Eu am crezut in tine, insa n`a fost ca`n filme

Fiecare zi O traiesti doar teoreTic. E greu cand iti repeti in gand: -Capul suS trebuie sa zambesti! si Subcostientul imi diCteaza: - cand plaNgi sa nu te mai opreSti

Toate veneau, treceau, dar nimic nu ramanea. Nici macar EL, care putem sa JUR ca ma iubea!

Parea asa interesat, interesant. Da poate are deja pe cineva si e legat. sau poate a fost doar o chestie de moment. si a vazut pe alta cu ceva mai evident

E greu sa plangi acolo unde radeai odata. Sa vezi cum fericirea in lacrimi e scaldata. E greu sa uiti sarutul ce inca il mai doresti. E greu sa uiti un nume, ce inca il mai rostesti.

E greu sa plangi acolo, unde radeai odata, sa vezi cum fericirea, in lacrimi e scaldata.

Plang de durere sunt singur si trist si te vreau inapoi intoarce-te si fa-ma din nou sa zambesc.

Nu esti primul care pleaca. Da` esti primul sincer care as vrea intr-o zi sa se intoarca.Nu esti primul care incearca sa ma schimbe`n repetate randuri. Da` esti primul care intr-un final m`a pus pe ganduri.

Un zambet inseamna fericire, dar o lacrima nu inseamna neaparat durere. Poti plange cand esti fericit, dar nu poti zambi cand inima iti plange.

Uite aici mai multe: http://messok.ro/category/statusuri-de-despartire/

7 răspunsuri:
| mihaelaa18 explică:

Multumesc Wh0mekiss

| Wh0Me a răspuns (pentru mihaelaa18):

Npc big hug mersi si eu pentru. funda!

| mihaelaa18 explică (pentru Wh0Me):

Nu ai pentru cekiss

| Wh0Me a răspuns:

P. S.: Nu le am cu status-urile, le-am copiat de undeva, nici macar nu le-am cititlaughing), sper sa iti placatongue.

| Claudiaeredit a răspuns:

*Nu pot fi a oricui Da` dacă pleci o să fiu a nimănui! sigh
*Te rog nu`mi spune că ţie dor Doar aşa că şti ce vreau s`aud. straight face
*Ce tare.ha…ca filmul ăsta e`nfloare Iar eu nu...

VEZI MAI MULTE STATUSURI AICI http://estatusuri.cabanova.com/

Sper sa iti placa *

| WAngel a răspuns:

Viata mea, alegerile mele, greselile mele treaba mea. Nu este problema ta

Te iubesc tu ma iubesti si nu vreau sa vad ca ma urasti, ca-n ochi nu ma privesti

Cind imi vine dor de tine string pernuta linga mine!
Amintirea nu se scrie Pe o foaie de hartie Ci pe o inima curata
Sa nu fie uitata niciodata.

| ingerasfitos a răspuns:

Imi era dor de tine imi era frig fara tine dar u o vroiai pe ea cand eu te vroiam pe tine acum iti pare rau iubire k nu mai sunt langa tine sad

a fost frig, a fost rece acum e bine ca te am aproape d e mine:X:X

te-am iubit si te iubesc la altul nu ma gandesc :X:*:*!