| 43v3r a întrebat:

Vreau si eu Statusuri de dragoste si de indiferentabig grinbig grindau funda:p

1 răspuns:
| OnutzZa_2537 a răspuns:

Vreau privirea aia, vreau acel glas Care ma iubeste si ma scoate din impas!"
Eiii bine nu incerc sa te conving... Dar dacă n`ai stiut, astăzi e soare in loc de frig :d."
"Sh n`am de gând, să te mai las curând... Sh totusi mă crezi pe cuvânt, chiar dacă o iei razând. :-x."

"Intr`un final, neashteptat... Lumânările se aprind. Sh`aprind durerile ce sting, amintiri aprinse ce ating..."
Intr`o oarecare masură e tare... Să crezi măcar pentru o secundă că ai lumea la picioare. :-x."

funda?batting eyelashes:]