| BBy_8489 a întrebat:

Vreau si eu statusuri de dragoste va rog frumos

2 răspunsuri:
| IustinaC a răspuns:

Nenorocita` La Propriu`, Nebuna` La Figurat, Irascibila` Cateodata`, Ironica` De Placere, Ipocrita` De La Mama Natura`, Perversa` De Cand Ma Stiu`!

Un singur lucru bun am invatat de la tine;. sa-i dau dracu pe toti daca mie imi e bine!

♥ N-ai inteles ca nu exista zgarda pentru gatul meu?

Ceea ce il usuCa pe Tati meu de Banii` big hug Estee pustOaiCa lui` de 15 ani!; x

Nu căuta speranţa,în ochii care nu au găsit fericirea!

Vreau sa te vad din nou cu zimbetul pe buze,nu mai vreau sa am eu ultimul cuvint. Vreau doar sa-mi cer scuze cu toate ca nu sunt de ajuns sad

De ce? de ce, de ce-as fi trista? Azi toti zimbesc chiar daca binele demult nu mai exista

A mai trecut o zi si va mai trece una, acum incep sa vad ca tie tii totuna sad

Ador viteza dar numai pentru ca atunci sunt la un pas de moarte

Iubitul meu trebuie sa-ti spun ca esti cel mai minunat baiat de pe acest pamint dar meam dat seama de acest lucru atunci cind team pierdut

Eu nu am nevoie de 1 000 000 de baieti...eu am nevoie de tine! Deoarece tu esti 1 iar ceilalti sunt 000000!

Scuza-ma… am observat ca nu m-ai observat!

In copilarie,fetitelor le plac papusile; x,iar baietasilor masinutele,cand crestem totul se schimba,baietasilor le plac papusile,iar fetitelor mashinutzele.

'ツ DrAGa mea nu Ma privi cu Ura, te iUbeste dar eu sunt mai buna'>

Micca :] `Rea;> Dah` nu a Ta

"Iubitule hainele si bijuteriile mi le cumpar singura! De la tine vreau doar respect si dragoste"

Vezi tu scumpo, o fi stat si cu tine! Stiu, stiu si ca a arso cu altele, dar el are o fata si pentru el fetita lui e cea mai importanta!

Sunt incapatanata pentru ca cineva mi-a demonstrat, Ca pot avea orice daca imi doresc cu-adevarat!

Si chiar nu-nseamna ca nu plang daca n'am obrajii uzi.

Te bucuri ca ma vezi, eu ma bucur ca te bucuri, da timpul a trecut, s-au schimbat mai multe lucruri.

| AdiDassler a răspuns:

Eu sunt aici, tu esti acolo.cu siguranta unul dintre noi nu se afla unde trebuie happy