| alexandraviatata a întrebat:

Vreau si eu statusuri de fite, smechere cu care pot impresiona. cele mai multe primesc FUNDA

6 răspunsuri:
| Khanikua a răspuns:

Pei in primul rad trebuie sa fi la moda sa ai spate ( adica o gasca sa te apere ) sa fi cunoscuta... da chiar pe kn vrei sa impresionezi?laughing) infine. daca e vb de un baiat inkearka sa nu te rusinezi kn\and vb cu tine nu stiu.

| CookieYumm a răspuns:

Pe cine vrei sa impresionezi? raised eyebrows
Nu meria sa ai impresii pentru ca in final ti'o iei. oh go on
Crede-ma.
Dar daca chiar vrei in primul rand spune-mi pe cine
ai vrea sa impresionezi happy
Funda?batting eyelashes

| SecretWish a răspuns:

Bagai`as arcurile si sageata lui in cur lui Cupidon (ma scuzati, cel putin pe mine `m-a impresionat `rolling on the floor )

| YoYoUtZa a răspuns:

Aud vorbe parsive despre mine. Si continua barfa. Dar cand vorba ajunge la mine. Isi cere scuze tarfa! smug

In ambitzia mea vorbeste ca ea, nu stie ce sa mai zic, crede ca ma oftik, "ia da`i fata mea de jurat de cine are drag, pentru cine a facut noptsile zile, pentru mine sau pentru tine?"

Spune-i " Stop" cand te streseaza. explica-i ca "Exagereaza". Nu intelege? Abereaza? Spune-i " Pa" si se calmeaza.

Crezi ca totu`i roz.da` de fapt totu` e intunekt.nu mereu viata are culoarea in care esti imbracat."

Greu, Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine, Inainte Sa Spui Ceva... Uita`te La Tine

Frumos era la iceput cand ne-am dat mana si ne-am indragostit: pe draq... tu de mine eu de altul.

StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu` fura.ma` tu ca`| maI bine, ca sh m|e |m` conv|ne

Am tupeu Mam nascut in ciuda TA Stiu ca nu ma Poty Suporta. Merg incet inspir TAL3NT. si STRIG TAREE! in gura MAre. copia nu are valoare!

Am SambuRe De dRac... Spun Tot Ce`mi Trece prin Cap...ChiaR Cand Ai vRea Tu Sa tac*

Iubeşte`O, nu`mi pasă, păstreaz`O de tot. Iar pe mine, priveşte`mă şi linge'te pe bOt!

Nu Ma Crezi In Stare? Nicio Problema, Nu Ma Cred Nici Eu... Dar Fereste`te De Ziua`n Care o Sa Prind Tupeu!

Ce crezi mah ca Ma Faci GeloaSa? Nu Fraiere Nu ma intereseaza. Nu'mi Pasa Nici de tine Nici de EA. EsTy Chiar pRoSt Daca cReZi Asa. Haiii Te Pwpa Amika Ta!

Si daca el nu o sa-mi mai zica "Noapte buna!". Si daca nici pe strada nu o sa-mi mai zica "Buna!". Am prietene care ma suna sa-mi spuna: "Fataa, esti de 1000 de ori mai buna!

Vreau sa nu te bag in seama, sa te ignor, dar nu pot.E ca si cum i-as zice inimi: Nu mai bate. Stop!

Nu mai e Ea! Fetita ce tacea! Astazi iti spun PA, ieri poate imi pasa!; x

Nu te baza pe faptul ca odata m-ai facut sa plang...In caz ca nu ai observat de la un timp am mai crescut...

TU sa Taci Cand Vorbesc eu! Nu` mi Place Sa Mintzi Cand Mint Si eu! Nu`mi Spune PA... E Replica Mea.

•`Nu Arunca NiciO Vorba In Vant. Traieste Intens Fiecare Cuvant`!•

Asta e doar 0 zi, doar 0 zi din sute, e doar o alta zi in care viata te ****!

Zambeste mereu chiar daca iti e greu. Zambeste, fii tare. Viata DiveloR moartea TarfeloR smug

Cand imi trageai un zambet sictir spunandu`mi " Hai ma lasi? " Acum roata se intoarce fraiere Tu esti prostuu` care ma iubeste eu sunt nesimtita care` te amageste

~"Imi spui vorbe goale... vrei sa ma vrajesti...STOP BABY! Yo nu mai cred in povesti"

PisSi` Nu te`ai saturath sa`mi spui vorbea goale? Mie deja sincer mi s`a :] Luat` de minciunile Tale

Priveste-ma atent, Si poate cu regret! M-ai vazut cu el, si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca voi suferii?! Acum nu mai plang,Acum rad, Sa stii!

* Poate ca n-ar fi fost asa, Daca tu nu ai fi vrut alTceva! Am incercat sa-ti fiu pe pLac.Dar * Acum e ranDul tau sa plangi, eu nu mai pot sa tac. *

* Mii de voci in capu` meu imi spun :''Heyy! Incearca sa te aduni!''.Si promit din nou, sa nu mai cred in promisiuni!; x *

Imi spui ca sunt tentatzie. Cand iti futsi tarfele nu simti nici o senzatie. Esti cu ea dar ma vrei pe mine. Ai putea sa ma ai da nu te tine.

- Ai plecat? Ma doare-n pla. Ne`ntalnim? Nici n`o sa-ti zic "buna"!

-Da! Am fite. Dar tu n`ai tupeu. Nici nu mi-ai zis un "Te iubesc" dar stai linistit. Nu`mi mai trebuie Am pe alt cineva. Si il cunosc. Nu e ca tine, un prost!

- De azi azi iti spun "PA". Si nu mai existi in viata mea Stiu ca daca te uiti la mine Nu o sa iti para deloc bine Nu m`ai iubit. ti-ai dat seama ca ai fost un nesimtit!

- Te mai iubesc? NU! Cand vezi mersul meu de scena, pozitiile proprii Apoi vezi si tarfele. Dau copy

Il intrebi inca odata.Ce s-a intamplat cu tine?, iar el raspunde cam ironic "MAI AI VREO TREABA TU CU MINE"?

FundA?hee hee

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *

| Selagea_Alexandra_1995 a răspuns:

Stiu am un talent nativ, sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ

Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu:X

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

Prietenii adevarati tin la tine Si sunt langa tine si la rau si la bine Nu te barfesc pe la spate Ci te ajuta chiar in toate

Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult... Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut

Vreau ceva doar pentru mine, ca stiu cum sa-mi mearga bine, daca ma intreb de tine...du-te tare cat te tine!

Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii…dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu