| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu statusuri de tristete, dragoste, dor, iertare. Vreau sa-mi exprim sentimentele(de iubire)pentru un baiat pe care l-am mintit si vreau sa-mi cer iertare pentru ca il iubesc.Cum pot sa-i dau de inteles fara sa-i spun.Multumesc.Sts gen:iarta-ma stiu ca am gresit dar te iubesc intoarce-te sau gandeste-te ca cineva te iubeste si ca acel cineva are nevoie de iertarea tahappy

1 răspuns:
| rominaa a răspuns:

Daca as spune ca nu sunt as minti, daca as spune ca sunt as face la fel, pentru ca o parte din mine e la el, dar el nicaieri

Incep sa realizez cat de departe esti de mine, caci simt un gol imens in suflet care doare si nu poate fi alinat decat de mangaierea ta! Iti simt lipsa, IUBIRE…