| ZapAciTa_7771 a întrebat:

Vreau si eu

statusuri despre prieteni

cele mai frumoase

fundita logic

big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| anaisu a răspuns:

Daca ai nevoie de prietenia mea si ne despart 100 de pasi, fa tu primul pas si le voi face eu pe celelalte 99 pentru tine.

Daca saruturile sunt valuri/ Iti voi da o mare./Daca imbratisarile sunt raze/ Iti voi da un soare./ Daca prietenia ta e o stea/Iti voi darui toata galaxia /Pentru ea.

Drumul spre casa unui prieten nu este niciodata prea lung. Ca si calea spre inima sa.

Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau

Dacã-ţi atingi propriile ţeluri, vei gãsi prieteni falşi şi duşmani adevãraţi. Nu are importanţã, tu realizeazã-le.

si ce daca e lumea rea ma ajuta sora mea si la rau da` si la bine nu se desparte de mine love struck

nu sunt singura in ploaie si vant. am cei mai buni prietenei de pe pamant.love struck

Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartitlove struck

Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •

Si poti sa`mi iei ce vreei • Cand am langa mine toti prietenii mei •